Lūk, kāda tagad izskatās dziedātāja Antra Stafecka! Viņa iespaidojās no Pink.

Stafecka iedvesmojas no Pink un pārtop par blondīni. FOTO 25

Slavenības
2016. gada 5. janvārī 04:44 2016. gada 5. janvārī 04:44
Dziedātāja Antra Stafecka pirmoreiz mūžā nokrāsojusi blondus matus, atzīdamās, ka spontānajām pārvērtībām iedvesmojusies slavenās mūziķes Pink. Mūziķes tēlā Antra lieliski iejutās TV šovā „Izklausies redzēts”.

Antra portālam Kasjauns.lv atzīst, ka lēmums pārtapt par gaišmati bijis spontāns. „Vienkārši sakārojās pēc pārmaiņām dzīvē, un sapratu, ka jārīkojas, jo vēlāk nepietiks ne drosmes, ne laika. Kāpēc tieši šādas pārvērtības? Uz tām mani iedvesmoja dziedātāja Pink. Kad šovā „Izklausies redzēts” viņu atveidoju, un tēla līdzībai bija nepieciešams pārtapt par blondīni, secināju – šī matu krāsa man itin labi piestāv,” stāsta mūziķe.

Šobrīd ar savu izskatu Antra ir apmierināta. „Jūtos ļoti labi, brīvi, gaisīgi un interesanti. Arī manam vīram patīk. Kaut viņu allaž biedējušas manas ekstrēmās pārvērtības. Viņam jau nav variantu, ir samierinājies, ka tāda vienkārši esmu. Bet kas gan var būt labāks par vienmēr mainīgu sievu,” smej Stafecka.

Mūziķe līdz šim lielākoties devusi priekšroku tumšmates tēlam, un gaišus matus uzdrīkstējusies nokrāsot pirmoreiz. „Bet atzīšos – arī mana dabīgā matu krāsa ir diezgan gaiša,” viņa piebilst.

To, ka Antrai piestāv gaiši mati, mūziķe saprata, kad šovā „Izklausies redzēts” ar blondas parūkas palīdzību tika saposta, lai atdarinātu dziedātāju Pink. Šova pusfinālā Antra uzvarēja.

 

 
 

Kasjauns.lv/Foto: Mārtiņš Ziders, no Izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva, TV 3 publicitātes foto (Toms Norde), Vida Press

Citi šobrīd lasa

"Manam draugam teica, ka esot pārāk tumšādains, jābalina āda" – modele Liene Podiņa par augstās modes aizkulisēm
Kāds fans gribēja uzrauties uz skatuves! Arī tas notika “Foo Fighters” koncertā 8
Palīdziet! Liepājniece Astrīda devās uz veikalu un neatgriezās 14
Skatīt visus komentārus