Lūk, kāda tagad izskatās dziedātāja Antra Stafecka! Viņa iespaidojās no Pink.

Stafecka iedvesmojas no Pink un pārtop par blondīni. FOTO 25

Slavenības
2016. gada 5. janvārī 04:44 2016. gada 5. janvārī 04:44
Dziedātāja Antra Stafecka pirmoreiz mūžā nokrāsojusi blondus matus, atzīdamās, ka spontānajām pārvērtībām iedvesmojusies slavenās mūziķes Pink. Mūziķes tēlā Antra lieliski iejutās TV šovā „Izklausies redzēts”.

Antra portālam Kasjauns.lv atzīst, ka lēmums pārtapt par gaišmati bijis spontāns. „Vienkārši sakārojās pēc pārmaiņām dzīvē, un sapratu, ka jārīkojas, jo vēlāk nepietiks ne drosmes, ne laika. Kāpēc tieši šādas pārvērtības? Uz tām mani iedvesmoja dziedātāja Pink. Kad šovā „Izklausies redzēts” viņu atveidoju, un tēla līdzībai bija nepieciešams pārtapt par blondīni, secināju – šī matu krāsa man itin labi piestāv,” stāsta mūziķe.

Šobrīd ar savu izskatu Antra ir apmierināta. „Jūtos ļoti labi, brīvi, gaisīgi un interesanti. Arī manam vīram patīk. Kaut viņu allaž biedējušas manas ekstrēmās pārvērtības. Viņam jau nav variantu, ir samierinājies, ka tāda vienkārši esmu. Bet kas gan var būt labāks par vienmēr mainīgu sievu,” smej Stafecka.

Mūziķe līdz šim lielākoties devusi priekšroku tumšmates tēlam, un gaišus matus uzdrīkstējusies nokrāsot pirmoreiz. „Bet atzīšos – arī mana dabīgā matu krāsa ir diezgan gaiša,” viņa piebilst.

To, ka Antrai piestāv gaiši mati, mūziķe saprata, kad šovā „Izklausies redzēts” ar blondas parūkas palīdzību tika saposta, lai atdarinātu dziedātāju Pink. Šova pusfinālā Antra uzvarēja.

 

 
 

Kasjauns.lv/Foto: Mārtiņš Ziders, no Izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva, TV 3 publicitātes foto (Toms Norde), Vida Press

Citi šobrīd lasa

“British Airways” pasažierus reisā uz Londonu pamatīgi apskādējušas blaktis 7
Divus gadus vecs puisītis kļuvis par 8. upuri, ko nogalinājusi IKEA kumode 39
Karstasinīgs lietuvietis uzrīko kautiņu pie Ģedimina torņa un dzen prom tūristus 24
Skatīt visus komentārus