47 Foto
Aizvadītā gada novembrī nekas neliecināja par attiecību krīzi. Binnija un Matīss apmeklēja kāda bāra atklāšanu, sadevušies rokās un visu vakaru bija nešķirami. Tomēr nu viņi vairs nav kopā, un dēlu Binnija audzina bez tēva klātbūtnes.

Izjukušas Binnijas attiecības ar nesen dzimušā dēla tēvu 130

Izklaide
2016. gada 5. aprīlī 11:06
Raidījuma „LNT brokastis” vadītāja un skaistumkopšanas salona „BBBinnija” īpašniece Binnija Ārberga (40) ar mīļoto vīrieti ugunsdzēsēju un dīdžeju Matīsu Upleju (26) sagaidījuši savu pirmdzimto, taču, kā vēsta žurnāls „Privātā dzīve”, viņu attiecības izirušas.

Binnijas un Matīsa dēls piedzima 22. martā un puikam doti divi vārdi – Rodrigo Luiss. Pirmo vārdu dēlam izvēlējies tēvs, bet otro - Binnija. Ārberga un Uplejs savas attiecības oficiāli nav reģistrējuši, bet atvasei dots tēva uzvārds. Līdz ar mazuļa piedzimšanu Binnijai piepildījies ilgi lolotais sapnis. Kļūt par māmiņu viņa alka jau gadiem, taču skaistās ģimenes dzīves vietā Binnija par mazuli rūpējas viena.

Kaut arī tagad – pāris nedēļas pēc pirmdzimtā nākšanas pasaulē – Binnija un Matīss plašākus komentārus par abu kopdzīvi nesniedz, Matīss žurnālam “Privātā dzīve” vien atzinis, ka viņiem vairs nav attiecību.

Binnija Ārberga un Kuldīgas ugunsdzēsējs Matīss Uplejs satikās pirms trim gadiem, kad par Binniju teju 15 gadus jaunākais puisis piedalījās viņas vadītajā TV šovā ar zīmīgo nosaukumu „Precamies?!”. Tur no trim precēties kārajām jaunkundzēm viņš nevienu neizvēlējās. Jau raidījumā Binnija Matīsu apbēra ar komplimentiem, paziņojot, ka viņai par Matīsu radies priekšstats kā par skaistu, inteliģentu un mīlošu puisi, kā arī pauda izbrīnu, kā tad viņam nav meitenes. Rezultātā Binnija, kas 2010. gadā izšķīrās no režisora Dž.Dž.Džilindžera, neilgi pēc liktenīgā raidījuma uzsāka attiecības ar iznesīgo ugunsdzēsēju.

 

Kasjauns.lv/Foto: no izdevniecības „Rīgas Viļņi” arhīva

Noteikti izlasi

  • Skandāls! Džonijs Depa 17 gadus vecā meita pozē žurnāla vākam puskaila 4
  • Pēc terorakta Londonā šī sieviete lakatā kritusi nežēlastībā 46
  • Daugavpilī pusaudze veikusi pašnāvību: nolec no 12. stāva un nositas? 15