Britnija Spīrsa lepojas ar savu slaido augumu.

Britnijai fotošops nav vajadzīgs. Jaunākie brīvdienu bikini FOTO 2

Slavenības
2016. gada 9. aprīlī 09:35 2016. gada 9. aprīlī 09:35
Pavisam nesen amerikāņu popzvaigznei Britnijai Spīrsai (34) fani pārmeta, ka viņa savu brīvdienu bildīti peldkostīmā apstrādājusi ar „Photoshop” palīdzību, jo zem dziedātājas muguras izliekuma pazudusi baseina apmale. Nesen kā Britnija sociālajos tīklos publiskojusi jaunas fotogrāfijas, kurās redzama bikini. Šoreiz nekāda „fotošopa”!

Britnija Spīrsa ir divu dēlu mamma – Šonam Prestonam ir jau 10 gadu, ber Džeidenam Džeimsam deviņi. Nesen kā dziedātāja sociālajos tīklos ievietojusi divu attēlu kolāžu, kurā viņa redzama gaiši zilā „Victoria’s Secret” peldkostīmā, kura cena ir 65 eiro. Fotogrāfijas uzņemtas Havaju salās, kur popzvaigzne šobrīd pavada atvaļinājumu. Jau 6. aprīlī viņa atkal atgriezīsies Lasvegasā, kur turpinās publiku priecēt ar savu šovu „Piece of Me”. „Planet Hollywood” telpās Britnija uzstājas jau kopš 2013. gada un līgumu pagarinājusi vēl līdz 2017. gadam.

Arī aizvadītajā nedēļā Britnija saviem sociālo tīklu sekotājiem atrādīja kādu fotogrāfiju, kurā redzama peldkostīmā. Par šo attēlu viņai nācās uzklausīt daudz jo daudz bargas kritikas. Vērīgākie pamanījuši, ka zem muguras izliekuma, kur vajadzēja būt baseina apmalei, tā pazudusi. Daudzi Britniju vainoja figūras koriģēšanā ar „Photoshop” palīdzību.

Pēc šīs fotogrāfijas publiskošanas Britnijai nācās uzklausīt daudz jo daudz kritikas par figūras uzlabošanu ar datorprogrammas palīdzību. Kā nekā arī baseina apmale zem muguras izliekuma mistiskā veidā pazudusi...

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Porziņģis parādījis, kādos īpaši patriotiskos apavos šovasar spēlēs Latvijas izlasē 13
Ļaudis atvadās no Dziesmu un deju svētku virsdiriģenta Paula Kveldes 1
Bauskas policistiem, kuri noskatījās kā piekauj cilvēku, piemēro rājienu un piezīmi 14
Pievienot komentāru