Jānis Lūsēns savā dzimšanas dienā pamuzicēja un tad ķērās pie svinībām. Dažādi labumi – alkohols, gaļa un saldumi – nu jau kādu laiku strīpoti no komponista ēdienkartes. Ballītē Jānis gan mazliet sagrēkoja, notiesājot pat trīs kūkas gabalus.

Lūsēns jubilejā atsakās no alkohola un lutina sevi ar saldumiem. FOTO 20

Slavenības
2016. gada 12. aprīlī 05:37 2016. gada 12. aprīlī 05:37
Lūsēns, atzīmējot 57. dzimšanas dienu, ar viesiem saskandināja glāzes, kurās bija bezalkoholiskais šampanietis. Tāpat viņš arī atteicies no saldumiem. Jubilejas ballītē gan viņš „norāvās” un palutināja sevi ar trim tortes gabaliem.

Nav noslēpums, ka komponists Jānis Lūsēns cenšas ievērot veselīgu dzīvesveidu. Jau daudzus gadus mūziķis ir veģetārietis – neēd gaļu un tās izstrādājumus, kā arī saldumus. „Arī no alkohola atturos. Jau divus gadus nedzeru neko un nemaz,” ziņo Lūsēns. Viņš palepojas, ka no iedzeršanas netikuma ticis vaļā paša spēkiem. „Tāpēc arī dzimšanas dienas galdā bija tikai dzērveņūdens un bezalkoholiskais šampanietis,” norāda gaviļnieks.

Pagājušajā nedēļā dzimšanas dienu Jānis atzīmēja, kopā ar dziedātāju Ingu Pētersonu uzstājoties Kuldīgā ar jauno koncertprogrammu „Romantika”. Pēc koncerta Kultūras centrā komponists kolēģus pulcēja nelielās svinībās, kurās sveicējus, tostarp savu mammu Veltu, cienāja ar jubilejas torti un veģetārām uzkodām.

Par citu slavenību pieņemtajiem lēmumiem, aktivitātēm, izklaidēm un attiecībām lasiet žurnālā „Kas Jauns”.

Kasjauns.lv / Foto: Inta Mengiša, Ieva Benefelde

Citi šobrīd lasa

Pasauli satriec sievietes snaiperes reakcija uz lodi, kas gandrīz viņu nogalināja. VIDEO 25
Ar vārnām, kazām, slavenībām un pannām. 100 spilgti pensijā aizgājušā Mārtiņa Rītiņa foto 10
Pēc nesaskaņām ar Porziņģi un Entoniju "Knicks" komandu pamet NBA leģenda Fils Džeksons 11
Skatīt visus komentārus