Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Jānis Lūsēns savā dzimšanas dienā pamuzicēja un tad ķērās pie svinībām. Dažādi labumi – alkohols, gaļa un saldumi – nu jau kādu laiku strīpoti no komponista ēdienkartes. Ballītē Jānis gan mazliet sagrēkoja, notiesājot pat trīs kūkas gabalus.

Lūsēns jubilejā atsakās no alkohola un lutina sevi ar saldumiem. FOTO 20

Slavenības
2016. gada 12. aprīlī 05:37 2016. gada 12. aprīlī 05:37
Lūsēns, atzīmējot 57. dzimšanas dienu, ar viesiem saskandināja glāzes, kurās bija bezalkoholiskais šampanietis. Tāpat viņš arī atteicies no saldumiem. Jubilejas ballītē gan viņš „norāvās” un palutināja sevi ar trim tortes gabaliem.

Nav noslēpums, ka komponists Jānis Lūsēns cenšas ievērot veselīgu dzīvesveidu. Jau daudzus gadus mūziķis ir veģetārietis – neēd gaļu un tās izstrādājumus, kā arī saldumus. „Arī no alkohola atturos. Jau divus gadus nedzeru neko un nemaz,” ziņo Lūsēns. Viņš palepojas, ka no iedzeršanas netikuma ticis vaļā paša spēkiem. „Tāpēc arī dzimšanas dienas galdā bija tikai dzērveņūdens un bezalkoholiskais šampanietis,” norāda gaviļnieks.

Pagājušajā nedēļā dzimšanas dienu Jānis atzīmēja, kopā ar dziedātāju Ingu Pētersonu uzstājoties Kuldīgā ar jauno koncertprogrammu „Romantika”. Pēc koncerta Kultūras centrā komponists kolēģus pulcēja nelielās svinībās, kurās sveicējus, tostarp savu mammu Veltu, cienāja ar jubilejas torti un veģetārām uzkodām.

Par citu slavenību pieņemtajiem lēmumiem, aktivitātēm, izklaidēm un attiecībām lasiet žurnālā „Kas Jauns”.

Kasjauns.lv / Foto: Inta Mengiša, Ieva Benefelde

Citi šobrīd lasa

Lilitas Ozoliņas dzīve bildēs. Izcilajai aktrisei šodien 70 7
Iesaka bioenerģētiķis: praktiskā maģija, kā tikt pie naudas 6
Prominences, sportisti, inteliģence... Kas šogad apmeklēja svinīgo svētku koncertu? 42
Skatīt visus komentārus