Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Pirmo reizi Raivis Vidzis un Aleksandra Čuprika apprecējās 2010. gada 6. novembrī. (Foto: no izdevniecības "Rīgas Viļņi" arhīva)

Raivis Vidzis no tās pašas sievas šķiras otrreiz 26

Izklaide
2017. gada 13. oktobrī 06:44 2017. gada 13. oktobrī 06:44
Kasjauns.lv
Žurnāls “Kas Jauns” vēsta, ka bijušajam spēkavīram Raivim Vidzim tā arī nav izdevies saglabāt attiecības ar Aleksandru Čupriku, ar kuru viņš bija precējies pat divas reizes.

Sporta treneris un improvizācijas teātra aktieris Raivis Vidzis kļuva par precētu vīru pirms septiņiem gadiem, kad mija gredzenus ar savu izredzēto – Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas pasniedzēju Aleksandru Čupriku. Taču pēc laulībā nodzīvota nepilna gada Raivis un Aleksandra izšķīrās.

Toreiz Vidzis žurnālam “Kas Jauns”, stāstot par šķiršanās iemesliem, atzinās, ka bijis liels egoists un uz sevi tendēts kļuvis sporta dēļ: „Sportā ir jābūt dzīvniekam. Egoistam... Ja gribi ko sasniegt. Šo savu sporta dzīves uzstādījumu acīmredzot nebiju pienācīgi atdalījis no reālās dzīves.” Tolaik Raivis neslēpa, ka gana nenovērtēja esošās attiecības. „Es vienkārši biju cūka. Nepratu novērtēt to, kas man bija. Pats visu sabojāju. Ja cilvēks nesaņem sodu, viņš nesaprot. Ar šodienas acīm skatoties – jau tad, kad precējāmies, ar savu egoismu un skarbo dabu attiecības biju tik pamatīgi sačakarējis, ka nebija citu variantu kā šķiršanās,” teica sportists.


Pēc laulības izjukšanas Raivis nebija apcerējis variantu atkal saiet kopā ar Aleksandru, tomēr vairāk nekā gadu pēc šķiršanās saņēmās un piezvanīja, lai pateiktu ko būtisku, kas viņam bija svarīgi. „Biju aizbraucis uz mežu pastaigāties. Viņai piezvanīju, jo sajutu, ka gribu pa īstam atvainoties par visu. Man bija svarīgi no sirds palūgt piedošanu. Neko vairāk. Domāju, ka šī situācija izvērtās par noteicošo tam, ka Aleksandra vēlāk piekrita otrreiz kļūt par manu sievu,” teica Raivis. Kādu citu reizi pēc tam viņi satikušies padzert kafiju, vēlāk pasēdēja mašīnā un no sirds izrunājās. „Daudzos jautājumos bijām vienisprātis. Abi nožēlojām, ka viss tā sanācis. Bet pēc tam kaut kā atkal atsākām randiņu periodu un vēlāk arī kopdzīvi. Izlēmām, ka otrreiz apprecēsimies.”

Otro reizi Raivis Vidzis un Aleksandra Čuprika apprecējās 2014. gada vasarā. (Foto: no izdevniecības "Rīgas Viļņi" arhīva)


Raivis pēc kāzām, kad mīļoto precēja otrreiz, teica, ka nu ir laimīgs, ka viņam bijusi iespēja labot pieļautās kļūdas un atkal būt kopā ar cilvēku, kuru patiešām mīl un kurš viņam ir nozīmīgs. „Esmu dzīvei pateicīgs par šo iespēju. Tā bija vērtīga skola,” pēc otrreizējas aprecēšanās ar to pašu sievieti teica Vidzis.

Diemžēl Vidzis atkal vairs nav kopā ar sievu, un tiek kārtota arī oficiāla laulības šķiršana. „Esam pieņēmuši lēmumu par šķiršanos. Mūsu attiecības ir saglabājušās labas. Konflikta mums nav, un mūsu šķiršanās iemesls nav kāda cita cilvēka ienākšana mūsu dzīvē – ne man, ne Aleksandrai. Vienkārši sapratām, ka tomēr nē... Jebkurā gadījumā šī attiecību pieredze, kas man ir bijusi, ļauj izdarīt secinājumus. No jebkurām attiecībām, vai tās ir pirmās vai otrās, kaut ko mācies. Ja mācies,” savu attiecību statusu žurnālam “Kas Jauns” tagad nokomentē Raivis Vidzis.

Citi šobrīd lasa

Sirds un smaganu veselība: vai beidzot pierādīta saistība? 5
Mežs un kūdra Valdgalē joprojām deg ar atklātu liesmu; dzēšanas darbi turpināsies arī naktī 41
Maskavā skandē Mairi, Mairi! Briedis pēc punktiem pārliecinoši uzveic Delorjē un atgriežas uz uzvaras takas 58
Skatīt visus komentārus

"Умиротворенная и счастливая": Николай Басков рассказал, как изменилась Алла Пугачева

Анастасия Волочкова в Турции: мини-бикини, невероятные шпагаты и "голые" фото 3