Faktiski albums ir sasniedzis pat četrkārtēju platīna statusu, jo sastāv no četriem kompaktdiskiem un grāmatas par Raimonda Paula dzīvi un daiļradi.

Paula albums "Mūsu Maestro Raimonds Pauls" saņem Platīna disku 3

Kultūra
2014. gada 22. janvārī 11:00 2014. gada 22. janvārī 11:00
Šodien Raimonda Paula antoloģijas albums "Mūsu Maestro Raimonds Pauls" saņem Platīna disku, informēja "Mikrofona ieraksti". Albums balvu saņems par vairāk nekā 9000 pārdotu kopiju.

Albumu "Mūsu Maestro Raimonds Pauls" pērnā gada rudenī izdeva starptautiskā izdevniecība "Reader’s Digest" sadarbībā ar kompāniju "Mikrofona ieraksti".

"Mikrofona ierakstu" pārstāvis norādīja, ka faktiski albums ir sasniedzis pat četrkārtēju platīna statusu, jo tas sastāv no četriem kompaktdiskiem un Daigas Mazvērsītes grāmatas par Paula dzīvi un daiļradi. Albumā hronoloģiskā secībā apkopoti populārās mūzikas ieraksti, kas tapuši laika posmā no pagājušā gadsimta 60.gadiem līdz mūsdienām. Tajā dzirdamas latviešu estrādes balsis no Zdzislava Romanovska un Noras Bumbieres līdz Laimai Vaikulei, Ancei Krauzei un Normundam Rutulim.

"Mikrofona ierakstu" valdes priekšsēdētāja Elita Mīlgrāve norādīja, ka laikā, kad mūzikas ierakstu tirāžas turpina kristies, izdevēji meklējuši jaunus tirdzniecības veidus. Sadarbība ar "Reader’s Digest" un viņu pasta sūtījumu izplatīšanas metodi sniedza apliecinājumu tam, ka cilvēki joprojām ir gatavi iegādāties augstvērtīgus ierakstus, ja vien viņus sasniedz kvalitatīvs un pievilcīgs piedāvājums, stāstīja Mīlgrāve.

"Reader’s Digest" visā pasaulē tirgo preces pa pastu un ir slaveni ar augstas kvalitātes grāmatām, ko latviešu valodā kopš 2010.gada tulko apgāds "Jumava".


LETA/ Foto: Ieva Čīka/ LETA

Citi šobrīd lasa

Īsta ģimenes idille: Pugačova un Galkins ar bērniem pastaigā pa Jūrmalu 6
Amerikāņu asprāši kādā kulta filmā atraduši Porziņģa dubultnieku
Krievijā notriektā "dzērušā" puisīša ģimene cīnās, lai nezaudētu otru dēlu 6
Pievienot komentāru