Lai arī augstāk šautie pirotehnikas brīnumi miglas dēļ izskatījās bālāki, nekā cerēts, tas nemazināja rīdzinieku un pilsētas viesu prieku par sagaidīto 2015.gadu.

Priekpilni selfiji un šampanietī mērcēti skūpsti - Rīgas centrā sagaidīts jaunais gads! FOTO 11

Sabiedrība
2015. gada 1. janvārī 10:59 2015. gada 1. janvārī 10:59
Baudot kultūras programmu, mielojoties ar tradicionāliem gadumijas ēdieniem un noskatoties svētku uguņošanu, Jauno gadu Rīgā, 11.novembra krastmalā un pilsētas centrā, sagaidījuši ap 50 000 rīdzinieku un galvaspilsētas viesu.

Uzrunājot klātesošos krastmalā neilgi pirms gadumijas, domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC) atzīmēja, ka Rīga aizvadījusi īpašu - Eiropas kultūras galvaspilsētas - gadu, kas prasīja daudz darba, bet sniedza arī daudz gandarījuma. "Jaunajā gadā vēlu visiem veselību, labklājību un mīlestību ikvienā rīdzinieku un visas Latvijas iedzīvotāja ģimenē," sacīja Ušakovs.

Jaunā gada atnākšana krastmalā tika sagaidīta ar svētku uguņošanu, kurai nedaudz traucēja biezā migla. "Spriežot pēc skaņas, uguņošana bija laba. Tikai izskatās, ka vajadzētu sākt mācīties izdzenāt miglu," piebilda Ušakovs.

Svētku pasākumi pēc gadumijas turpinājās gan 11.novembra krastmalā, gan citviet, tajā skaitā arī Ziemassvētku tirdziņos Doma laukumā, Līvu laukumā un Esplanādē. Tur ikviens varēja priecāties kopā ar mūziķiem un dīdžejiem, dejot, kā arī sasildīties ar tirdziņos piedāvātajiem karstajiem dzērieniem.

Vēl ap plkst.6 Rīgas ielās bija salīdzinoši daudz Jaunā gada svinētāju, bet uz ielām mētājās tukšas šampanieša pudeles.

LETA, Foto: Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

Nagu laku karalis Andžejs Stenclavs: "Mums tā nav tikai krāsa pudelītē, bet vesels stāsts"
Ļaudis pamatīgi izsmej Britniju Spīrsu un viņas mākslu. Noskaties, kāpēc 12
Kilbloka asi kritizē profesori Ancāni, kura norādīja uz "bezcerīgo un nevarīgo obligāto literatūru" 113
Skatīt visus komentārus