Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Ģimenes ārste savu neziņošanu skaidroja ar to, ka bijis daudz pacientu un maz laika.

Ģimenes ārstei pietrūka laika, lai paziņotu par iespējamo vardarbību mirušā puisīša ģimenē. VIDEO 72

Sabiedrība
2015. gada 2. novembrī 21:33 2015. gada 2. novembrī 21:33
Bērns, kurš miris pēc smagiem miesas bojājumiem, iespējams, iepriekš cietis no vardarbības, un šī informācija bijusi arī ģimenes ārstei, šovakar vēsta LTV raidījums "Panorāma".

Dienu pirms bērna nogādāšanas no Ventspils uz slimnīcu Rīgā pie viņa bija izsaukta ģimenes ārste, jo bērnam bija temperatūra. Viņa redzējusi to, ka bērniem ir zilumi, tomēr ārste skaidro, ka viņai pietrūka laika, lai par to paziņotu. Ģimenes ārste savu neziņošanu skaidroja ar to, ka bijis daudz pacientu un maz laika.

Nākamajā dienā bērnu bezsamaņā nogādāja slimnīcā, un vēl pēc trim dienām viņš nomira.

Ventspilī datortomogrāfa izmeklējumi atklāja bērnam izteiktu smadzeņu tūsku, tāpēc ārsti pieņēma lēmumu puisīti pārvest uz Rīgu. "Tobrīd viņa dzīvības glābšana bija svarīgāka par zilumu izcelsmi. Taču īpašas analīzes apliecināja, ka organisms ar šiem asinsizplūduniem un sasitumiem cīnās regulāri, tāpēc ārsti ziņoja policijai par vardarbību," vēsta "Panorāma".

Raidījums arī ziņo, ka bērna mamma bija atsākusi strādāt un mazo puisēnu pieskatīja mammas pusbrālis. Tētis apgalvo, ka paši bērnu nekad nav situši. Jautāts, kāpēc uz bērna kermeņa bijuši zilumi, tēvs raidījumam teica: "Nezinu, raudāja, kad gājām prom uz darbu, bet es domāju, ka viņš pārdzīvo."

Tagad bērna pieskatītājs, kam krimināllietā ir liecinieka statuss, tāpat kā mātei, ir pazudis. Policija šo aizbēgšanas faktu pārbaudīs, jo šodien lietu no Ventspils pārvaldes pārņēmuši Sevišķi svarīgu lietu izmeklētāji Liepājā, vēsta raidījums.

Kā ziņots, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas ārstiem nav izdevies glābt gadu un trīs mēnešus vecā bērna dzīvību, kuru ar smagiem miesas bojājumiem no Ventspils nogādāja Rīgā.

27.oktobrī ap plkst.11 policija saņēmusi informāciju, ka slimnīcā smagā stāvoklī nogādāts gadu vecs bērns, informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Signe Šteinberga.

Saskaņā ar sākotnējo informāciju traumas bērns esot guvis, izkrītot no bērnu gultiņas. Tomēr, ņemot vērā bērna smago veselības stāvokli, policijā pieņemts lēmums sākt kriminālprocesu, lai noskaidrotu precīzus notikušā apstākļus.


LETA/Foto: Ekrānuzņēmums no video. Video: LTV

Citi šobrīd lasa

Pentagons apmaksā dzimuma maiņu: kāds kājnieks par valsts naudu kļuvis par sievieti 24
Kāpēc lidmašīnā labāk nepasūtīt veģetāru ēdienu: pasažieru drausmā pieredze 15
Jaunumi Ēģiptē aizturētās britu tūristes lietā: spriedums varētu tikt nolasīts Ziemassvētkos 1
Skatīt visus komentārus