Pētījums veikts 2015.gada septembrī, aptaujājot 732 cilvēkus Latvijā.

Latvijas ģimenēs TV pults pavēlnieces ir sievietes 13

Sabiedrība
2015. gada 11. novembrī 11:20 2015. gada 11. novembrī 11:20
To, kādu televīzijas pārraidi skatīties, Latvijas mājsaimniecībās visbiežāk nosaka sievietes, teikts digitālās satelīttelevīzijas operatora "Viasat" veiktā pētījumā.

Kā rāda pētījuma rezultāti, 46% gadījumu televīzijā skatāmo saturu nosaka sievietes, 29% - vīrieši, bet 25% respondentiem bijis grūti atbildēt. 49% respondentu norādījuši, ka televīzijas pārraides vēro kopā ar visu ģimeni, pulcējoties pie viena TV ekrāna, kamēr 51% atzinuši, ka labprātāk televīziju skatās vairākās ierīcēs, katram izvēloties sev tīkamāko saturu.

Pētījuma dati liecina arī par to, ka Latvijas mājsaimniecībās visbiežāk sastopami ir šķidro kristālu LCD televizori - 30%, kam seko kineskopa televizori - 29%, bet 21% aptaujāto mājās ir LED televizori. Kopumā televizors pieejams 93% mājsaimniecību, bet 41% mājsaimniecību to ir vairāk par vienu.

Pētījums veikts 2015.gada septembrī, aptaujājot 732 cilvēkus Latvijā.

"Viasat" ir daļa no "Modern Times Group" (MTG), starptautiskas izklaides programmu raidorganizācijas, kura darbojas četros kontinentos. "Viasat" Latvijā piedāvā maksas televīzijas kanālus, kas pieejami no "Viasat" satelīta platformām un "Viasat" partneru TV operatoru platformām.

LETA / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Dekora feja Baiba Prindule: "Savā mājā visvairāk es mīlu... gultu"
Traģēdija daudzbērnu ģimenē: kamēr māte sēž feisbukā, nomirst 8 mēnešus vecā meitiņa 20
Princis Harijs atklāj: viņš grasījās pamest karalisko ģimeni 11
Skatīt visus komentārus