Iedzīvotājus aicina uz bezmaksas sporta nodarbību

Runā Rīga
2015. gada 11. novembrī 12:49 2015. gada 11. novembrī 12:49
Sestdien, 28. novembrī, plkst. 10.00 Rīgas sporta manēžas telpās (Maskavas iela 160) iedzīvotājus gaidīs treneris Mārtiņš Dakša, lai kopā vingrotu, kā arī sniegtu padomu par katram piemērotāko treniņu metodiku, fizisko slodzi, veselīgu uzturu un par vispusīgu fizisko sagatavotību. Dalība nodarbībā ir bez maksas.

Sporta nodarbības laikā treneris pastāstīs, kā vingrot un uzturēt sportiski veselīgu formu ziemas periodā. Tāpat treneris konsultēs, kā sastādīt individuālu aktivitāšu plānu, kā sabalansēt fizisko slodzi ar veselīgu uzturu. Nodarbības apmeklētājiem būs iespēja uzzināt par izturības, spēka, ātruma, lokanības un koordinācijas trenēšanu, par dažādu vingrojumu pielietošanu atbilstoši sava ķermeņa īpatnībām utml. Uz nodarbībām jāņem līdzi sporta tērps, jo tiks nodrošinātas ģērbtuves un arī duša.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments šogad pirmo gadu īsteno jaunu aktivitāti, lai iedzīvotājiem sniegtu iespēju bez maksas apmeklēt sporta nodarbības, kā arī uzzināt par jautājumiem, kas saistīti ar vēlmi īstenot aktīvu, veselīgu dzīvesveidu.

Regīna Zommere/Publicitātes foto


Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Citi šobrīd lasa

Bolderājā grasās slēgt vienīgo latviešu vidusskolu 11
Īsta ģimenes idille: Pugačova un Galkins ar bērniem pastaigā pa Jūrmalu 4
Rīgā piekautais lietuviešu žurnālists Edvards: "Neziņot policijai ieteica vietējie" 12
Pievienot komentāru