Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Rīgas muzejos notiks porcelāna apgleznošanas darbnīca un kokļu mūzikas koncerti

Runā Rīga
2015. gada 16. novembrī 15:13 2015. gada 16. novembrī 15:13
18. novembrī aicinām piedalīties porcelāna apgleznošanas darbnīcā „Rīta zvaigzne” Rīgas Porcelāna muzejā, kā arī baudīt kokļu mūzikas skaņas muzejā „Rīgas Jūgendstila centrs”.

Rīgas Porcelāna muzejā (Kalēju ielā 9/11 (ieeja no Konventa sētas)) 18. novembrī no plkst. 12.00 līdz 17.00 ikviens interesents aicināts piedalīties porcelāna apgleznošanas darbnīcā „Rīta zvaigzne”. Muzeja darbinieki svētku noskaņai sagatavojuši īpašu porcelāna apgleznošanas piedāvājumu – porcelāna auseklīšus (to dizainu veidojusi māksliniece Diāna Boitmane), kurus pēc apgleznošanas un apdedzināšanas būs iespējams izgatavot par brošu (brošas piespraude iekļauta cenā). Darbnīcu vadīs māksliniece Arta Baltā.

Īpašā piedāvājuma cena EUR 3.70. Īpašais piedāvājums – porcelāna auseklīša apgleznošana – pieejams ierobežotā skaitā.

Pārējais apgleznošanas piedāvājums pieejams par EUR 4.60 - 10.50 (atkarībā no izvēlētā priekšmeta).

Ieeja Rīgas Porcelāna muzejā 18. novembrī no plkst. 11.00 līdz 18.00 būs bez maksas.

18. novembrī plkst. 13.00 un plkst. 15.00 muzejā „Rīgas Jūgendstila centrs” (Alberta ielā 12 (ieeja no Strēlnieku ielas)) notiks svētku koncerts „Skaista mana tēvu zeme”, kurā koklētāju ansamblis „Teiksma” atskaņos latviešu tautas mūziku. Koncerts būs skaists veltījums Latvijas valsts dibināšanas gadadienai.

Jau par tradīciju kļuvuši koklētāju ansambļa „Teiksma” koncerti muzejā „Rīgas Jūgendstila centrs” Latvijas Valsts svētku dienā 18. novembrī. Koncertos skanēs latviešu tautas dziesmas, latviešu komponistu orģinālmūzika koklētāju ansamblim, kā arī latviešu dzejnieku dzeja par Latviju, tās skaistumu, dabu, cilvēku tikumu un mīlestību. Kokļu skaņās dzirdēsim latviešu tautasdziesmu apdares, kā arī komponistu – Valta Pūces, Viļņa Salaka un Ērika Ešenvalda mūziku.

Ieejas biļete pasākumā EUR 1.50.

Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Regīna Zommere / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Par negodprātīgu komercpraksi vienam Latvijas internetveikalam piespriests pamatīgs sods 10
Sirmgalvis Eduards pusstundu noguļ asinspeļķē, jo pansionāta darbiniecei bija jāsaraksta papīri 10
Trīs reemigrējušās ģimenes pastāsta par savām problēmām pēc atgriešanās Latvijā 96
Pievienot komentāru