Aizturēts vīrietis, kurš aplaupa citu vīrieti, iepūšot viņam acīs piparu gāzi

Ziņas
2015. gada 26. novembrī 22:55
Rīgā likumsargi aizturējuši kādu vīrieti, kurš aplaupījis citu vīrieti, iepūšot viņam acīs piparu gāzi, aģentūrai BNS pastāstīja Valsts policijā.

Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti novembra sākumā bija saņēmuši izsaukumu uz kādu kafejnīcu Kuldīgas ielā. Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka vīrieši kopā lietojuši alkoholiskos dzērienus.

Pēcāk viņi izgājuši ārā, kur sācies konflikts. Tā laikā viens no konfliktā iesaistītajiem otram vīrietim sejā iepūtis piparu gāzi, nolaupījis naudu, personiskos dokumentus, mobilo telefonu un aizbēdzis no notikuma vietas.

Izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja aizdomās turamās personas identitāti un uzsāka 1986.gadā dzimuša vīrieša meklēšanu. Pirmdien ļaundaris, kurš arī iepriekš ticis sodīts par laupīšanās, aizturēts.

Pret aizturēto 1986.gadā dzimušo vīrieti ir uzsākts kriminālprocess par laupīšanu. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

BNS
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Vai latvieši ir tumsoņas? Tīmeklī populārs kļūst stāsts par sikhu tūrista baiso pieredzi Rīgā 172
  • Izmeklēšana noslepkavotā Egila lietā pabeigta. Policijā atklāj liktenīgās dienas apstākļus 28
  • Egidija ģimene apšauta miegā. Puisis vainu noliedz: mājās bijis, bet neko neatceras 8