Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Labklājības ministrs Uldis Augulis.

Augulis: "Ar bēgļiem strādāsim tieši tāpat kā ar citiem bezdarbniekiem. Nekā cita viņiem nebūs" 33

Sabiedrība
2015. gada 27. novembrī 09:12 2015. gada 27. novembrī 09:12
Latvijā uzņemamo bēgļu integrācija notiks caur darba tirgu, par pamatu izmantojot valsts pieredzi darbā ar ilgstošajiem bezdarbniekiem, intervijā "Vesti" stāstījis labklājības ministrs Uldis Augulis (ZZS).

"Nekā cita viņiem nebūs. Mēs viņus integrēsim ar tieši tām pašām programmām, kuras izmantojam darbam ar mūsu valsts iedzīvotājiem. Turklāt šajā darbā izmantosim Eiropas Savienības fondu finansējumu," sacījis ministrs.

Pēc politiķa vārdiem, tie bēgļi, kuri negribēs strādāt, palikšot vispār bez pabalstiem. "Pašlaik bēglis var saņemt pabalstus un neko nedarīt, bet mēs strādājam pie izmaiņām sistēmā. Viņiem būs jāpiedalās darba tirgū, viņiem būs jāsadarbojas un jāpieņem tas darbs, kuru viņiem piedāvā Valsts nodarbinātības aģentūra. Ja viņi to nedarīs, tad paliks ar neko," izteicies Augulis.

Augulis ir pārliecināts, ka par šādu politiku pret bēgļiem nekādas sankcijas pret Latviju nebūs iespējamas. "Tādā gadījumā mūs jau sen būtu sodījuši par tieši tādām pašām prasībām, kuras pašlaik izvirzām mūsu pašu bezdarbniekiem," piebildis ministrs.

LETA/Foto: Ieva Lūka/LETA

Citi šobrīd lasa

Dejoja visi! Aktieri jandalē "Spēlmaņu nakts" ballītē 28
Tiesa atbrīvo 15 gadus veco skolnieku, kurš piekāva policistu 124
Skolā piekautais policists drīkstējis lietot šaujamieroci, taču to nav darījis 98
Skatīt visus komentārus