Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Rīgas pašvaldības policists Rets Bols.

Goda zīmi "Gada policists" piešķirs Rīgas pašvaldības inspektoram Retam Bolam 13

Runā Rīga
2015. gada 27. novembrī 11:24 2015. gada 27. novembrī 11:24
Ceturtdien, 26.novembrī, Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komiteja atbalstīja Goda zīmes “Gada policists” piešķiršanu Rīgas pašvaldības policistam Retam Bolam. Rīgas pašvaldības policijas goda zīme „Par Centību” tiks piešķirta Rīgas pašvaldības kārtībniecei Jeļenai Zariņai.

Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas priekšsēdētājs Dainis Turlais: „Šobrīd Rīgas pašvaldības policijā esam izveidojuši sistēmu, kad cilvēks no malas nevar atnākt un pēkšņi būt par nodaļas vadītāju. Ja gribi strādāt, nāc, kļūsti par kārtībnieku un veido sev karjeru. Ja cilvēks apzinās, ka tikai ar savu darbu var kaut ko sasniegt, arī rezultāti neizpaliek. Goda zīme “Gada policists” to apliecina.”

Iedzīvotāji, izvirzot Retu Bolu  goda zīmes saņemšanai, ir norādījuši, ka viņš ir profesionālis, kas spēj ātri risināt problemātiskas situācijas, ir atsaucīgs, izrāda iniciatīvu arī sniedzot palīdzību uz ceļa, spējot palīdzēt gan automašīnu tehnisku problēmu jautājumos, gan izskaidrojot Ceļu satiksmes noteikumu prasības. Par Retu Bolu ir teikts, ka viņš ceļ Rīgas pašvaldības policijas prestižu iedzīvotāju acīs, labi un pareizi piemēro normatīvos aktus, sadarbojas ar Valsts policijas darbiniekiem un ar mediķiem konfliktos ar agresīviem pacientiem, ir pozitīvs piemērs arī ārpus amata pienākumu pildīšanas. Arī pagājušā gada laikā  R.Bols bija viens no trim lielāko balsu skaitu ieguvušajiem darbiniekiem nominācijai „Gada policists 2014”, kas apliecina darbinieka aktivitāti, nezūdošo entuziasmu un profesionalitāti.

Savukārt kārtībniecei Jeļenai Zariņai izteikta pateicība par saliedētu darbu, kā rezultātā esot izdevies novērst masveida kautiņu, par profesionālu rīcību, par aktīvu piedalīšanos Lielajā talkā, veicot teritorijas labiekārtošanu. Zariņa tiek raksturota kā atbildīga savu pienākumu pildītāja, kurai ir labs kontakts ar bērniem, pedagogiem, prasīga, saprotoša, zinoša savā darbā un atsaucīga darbiniece, kas apzinīgi pilda savus pienākumus.


Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Regīna Zommere / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Tur sapņo nokļūt ikviens vīrietis! Ieskats “Victoria's Secret” modeļu ģērbtuvēs 29
Sociālā šova meitenēm morāla šķīstīšanās sagādā... neaptveramas grūtības 4
Prātam neaptverami: piedzēries pusaudzis Rīgas skolā iekausta policistu 88
Skatīt visus komentārus