Pēc piecu dienu prombūtnes un meklēšanas par sevi ziņu beidzot devis naktī uz sestdienu mistiski pazudušais Viesturs Smoļaks. Pašreiz viņš bez iztikas līdzekļiem atrodas Čehijā. Viņa tēvs tagad prāto, kā atgādāt dēlu mājās, uz Latviju.

Tēvs pastāsta, kur tagad atrodas Viesturs, kuru meklēja visa Latvija 181

Sabiedrība
2015. gada 27. novembrī 12:50 2015. gada 27. novembrī 12:50
Teju pirms nedēļas bez vēsts mistiski pazudušais 21 gadu vecais jaunietis Viesturs Smoļaks atradies Čehijā. Tagad viņš bez līdzekļiem atrodas kādā viesnīcā un gaida, kamēr tēvs viņu izpestīs no likstas. Viestura tēvs nezina, kā un kādēļ dēls pēkšņi nokļuvis ārzemēs.

Kasjauns.lv jau rakstīja, ka sestdienas, 21. novembra, vakarā Viesturs ar savu vadīto BMW spēkratu uz viadukta Vecmīlgrāvī iebrauca pretējā braukšanas joslā un ietriecās ceļa apmalē. Notikuma vietā ieradusies policija sastādīja protokolu, konstatēja, ka Viesturs nav alkohola reibumā, un sastādīja protokolu. Pēc tam policisti aizbrauca, bet Viesturs pēc tam, atstājot automašīnu ar visām aizdedzes atslēgām, vienkārši pazuda.

Pēc negadījuma, 22. novembra naktī, Viesturs redzēts gan Vecrīgas „Rokkafejnīcā”, gan Teikas rajonā. Viņš savai māsai Diānai Smoļakai nosūtījis īsziņu, ka viņš ir iekūlies nepatikšanās un nezina, kur atrodas. Izskatās, ka viņš bijis kaut kādā neadekvātā stāvoklī, minējis Viestura tētis. Sociālajos tīklos atrodami komentāri, kuros minēts, ka pēdējā laikā puisis esot sapinies ar „nepareiziem draugiem”. „Varbūt viņš ir nobijies un nenāk mājās, bet, vienalga, ko viņš ir darījis, mēs gaidīsim viņu mājās,” teica Viestura tētis.

Ziņa par Viestura mistisko pazušanu tika izplatīta plašsaziņas līdzekļos, viņu sāka meklēt gan radi un draugi, gan policija un kolēģi. Ceturtdien vakarā Viestura otra māsa Elīna beidzot paziņoja, ka „Viesturs ir devis par sevi ziņu. Zinām viņa atrašanās vietu, ar viņu viss kārtībā”.

Viestura tēvs Valdis Smoļaks pastāstīja, ka dēls par sevi paziņojis, zvanot no kādas Čehijas viesnīcas. Viņš tur esot bez naudas, „pilnīgi bez nekā”, arī bez telefona – Viesturs uz Latviju zvanījis no kāda čehu numura. Tēvs sacīja, ka neko nav zinājis par dēla došanos uz ārzemēm. Tāpat viņam nav zināms mērķis, ar kādu Viesturs bija devies uz Čehiju. Viestura tēvs Kasjauns.lv teica, ka dēlam tā kā nevajadzētu būt kādām nepatikšanām ar policiju: „Viņam pēc avārijas nekādas apsūdzības nav izvirzītas, viņš neko ļaunu nav izdarījis”.

Viestura dzimtā puse ir Balvi. Viņš nodarbojies ar eletric boogie deju mākslu un 2012. gadā bija starp konkursa „Mis un Misters Balvi” finālistiem.

„Neko vairāk arī nezinu par braukšanas iemeslu,” skaidroja Viestura tēvs. Patlaban viņa ģimene domā par Viestura nogādāšanu atpakaļ mājās, tad arī tēvs izprašņās dēlu par viņas dīvainās rīcības iemesliem.

Viesnīcā viņam izdevies sarunāt istabu ar pēcapmaksu. Viestura tētis ir sarunājis kādu paziņu, kurš ar transportu dodas no Vācijas uz Latviju, un viņš Viesturu Čehijā paņems pa ceļam uz mājām. Pēc pāris dienam Viesturs jau varētu būt mājās.

Viestura dzimtā puse ir Balvi. Viņš nodarbojies ar eletric boogie deju mākslu un 2012. gadā bija starp konkursa „Mis un Misters Balvi” finālistiem. Tagad Viesturs pārcēlies uz Rīgu un strādā uzņēmumā „Mobile line” par konsultantu.

Pēc avārijas izraisīšanas mistiski pazūd Viesturs (LNT „Degpunktā”)
Viesturs Smoļaks izpilda mūsdienu elektrodeju
Elmārs Barkāns/Foto: Facebook

Citi šobrīd lasa

Investējot 600 000 eiro, Imantā tiek atvērts jauns "LIDO" restorāns 42
Video, kurš pārsteidz visu pasauli. "Rēgu-automašīna" iekļūst mīklainā negadījumā 2
Divus gadus vecs puisītis kļuvis par 8. upuri, ko nogalinājusi IKEA kumode 4
Skatīt visus komentārus