Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars.

Dzintars aicina jauno valdību izveidot pēc iespējas ātrāk, to uzticot "Vienotībai" 55

Politika
2015. gada 7. decembrī 11:49 2015. gada 7. decembrī 11:49
Jaunā valdība būtu jāizveido pēc iespējas ātrāk, un "Vienotībai" būtu priekšroka uzņemties valdības veidošanu, uzskata nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars.

VL-TB/LNNK pateicas Ministru prezidentei Laimdotai Straujumai (V) par sadarbību. Šis posms, kad paziņots par atkāpšanos, bet jaunā valdība vēl nav izveidota, nav patīkams no stabilitātes viedokļa, un jaunā valdība būtu jāizveido pēc iespējas ātrāk, uzskata Dzintars.

Priekšroka uzņemties jaunās valdības izveidi būtu "Vienotībai" - partijai ar lielāko deputātu skaitu, ja neskaita opozīcijas partiju "Saskaņa", pauda politiķis.

Taujāts par jaunās koalīcijas modeli, viņš pieļāva iespēju runāt par koalīcijas paplašināšanos.

Runājot par iespējamo premjera amata kandidātu, Dzintars sacīja, ka šim cilvēkam jābūt ar atbalstu sabiedrībā. Tāpat kandidātam jābūt tādam, ko būtu gatavi atbalstīt koalīcijas partneri un nominēt Valsts prezidents.

Kā ziņots, Straujuma šodien paziņoja par atkāpšanos no amata.

Straujuma šodien žurnālistiem norādīja, ka laikā, kamēr viņa ir vadījusi valdību, ir pieņemti divi valsts budžeti, valsts ekonomiskā situācija ir uzlabojusies un valsts atrodas labā stāvoklī. "Uzskatu, ka ir nepieciešamas jaunas idejas, jauns pienesums un enerģija, lai padarītu iesāktos darbus" teica Straujuma.

LETA / Foto: Ieva Lūka/LETA

Citi šobrīd lasa

Vienas dienas laikā Valteram Frīdenbergam saziedo 85 tūkstošus eiro
Caur atslēgas caurumu: ieskats Baltkrievijas ciemos, kur 21. gadsimts nav lielā cieņā 13
Robežsargi atvainojas Rīgas lidostas pasažieriem par vakar notikušo 4
Skatīt visus komentārus