Šodien turpinās snigt un nedaudz pazemināsies gaisa temperatūra

Sabiedrība
2015. gada 12. decembrī 09:31 2015. gada 12. decembrī 09:31
Šodien Latvijas centrālajā un austrumu daļā turpināsies snigšana un gaidāma neliela gaisa temperatūras pazemināšanās, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Ja šīs nedēļas darba dienās nokrišņi bija lietus veidā, jau vakar sāka snigt, un snigšana turpināsies arī šodien. Pa laikam nokrišņi gaidāmi arī rīt, 13.decembrī, un nākamās nedēļas pirmajā pusē. Savukārt nedēļas vidū paaugstināsies atmosfēras spiediens un biežāk gaidāmi nokrišņi.

Sniegs šodien gaidāms teju visas dienas laikā, tikmēr Kurzemē var arī uzlīt. Austrumos maksimālā gaisa temperatūra būs ap plus 2, plus 3 grādiem, bet Kurzemē būs siltāks - ap plus 6 grādiem.

Pamazām pieņemsies arī sals - jau nākamās darba nedēļas sākumā sals gaidāms teritorijas lielākajā daļā, turklāt austrumu rajonos neliels sals gaidāms arī pa dienu. Nedēļas vidū temperatūra naktī var pazemināties līdz mīnus 10 grādu atzīmei, un arī dienas laikā valdīs neliels sals.

Ziema gan Latvijā atkal nebūs ilgi, jo saskaņā ar sinoptiķu prognozēm nākamās nedēļas nogalē ar rietumu vējiem Latvijā ieplūdīs siltākas gaisa masas un sniegs nokusīs. Šajā laikā, iespējams, vējš sasniegs vētras spēku.

LETA

Citi šobrīd lasa

Briti paguruši no poļu, lietuviešu un latviešu iebraucējiem - uzurpēts bizness, zemas prasības, slepkavības 101
"Tikai neķiķiniet, to darot" - populārā jūtūbere Patrīcija no Rēzeknes atklāj savus nevainības zaudēšanas trikus 54
Mūsu basketbolistes dramatiskā mačā uzvar Itāliju un pirmo reizi brauks uz Pasaules kausa finālturnīru 5
Pievienot komentāru