Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Starp pāriem, kas pieteikušies dalībai jauna Ginesa rekorda sasniegšanā, ir arī vairāki slavenību pāri.

67 Latvijas pāri, tostarp arī slavenības, pieteikušies laulībām gaisa balonā 4

Sabiedrība
2015. gada 15. decembrī 11:30 2015. gada 15. decembrī 11:30
Nākamgad februārī Sēlijā paredzētajam mēģinājumam sasniegt jaunu Ginesa rekordu, salaulājot lidojošā gaisa balonā visvairāk pāru, pieteikušies 67 pāri, pastāstīja ziemas gaisa balonu festivāla "Love Cup" direktore Inga Ūle.

Lai arī saņemtais pieteikumu skaits jau ir pietiekams rekorda sasniegšanai, pieteikšanos laulībām lidojošā gaisa balonā nolemts pagarināt līdz gada beigām, jo, kā liecina pieredze, 20%-30% pretendentu laika un pārrunu gaitā varētu atsijāties. Pašreizējais rekords ir 25 pāri, un tas ir sasniegts aptuveni pirms 50 gadiem.

Iespēju laulāties gaisa balonā drošības apsvērumu labad nolemts atteikt arī tad, ja līgava ir stāvoklī.

Starp pāriem, kas pieteikušies dalībai jauna Ginesa rekorda sasniegšanā, ir arī vairāki slavenību pāri. Saglabājot intrigu un nenosaucot slavenību vārdus, Ūle pastāstīja, ka salaulāties lidojošā gaisa balonā ir plānojuši arī dramaturģe un režisors, kā arī operdziedātāja un rokmūziķis.

Neparastās kāzas risināsies mīlestības tēmai veltītā ziemas gaisa balonu festivālā "Love Cup", kas laikā no 11.februāra līdz 14.februarim notiks Jēkabpilī un tai līdzās esošajos novados - Salas, Krustpils un Viesītes - jeb vienā vārdā - Sēlijā.

Festivāls vienkopus pulcēs 30 labākos balonu pilotus no tuvākām un tālākām zemēm.

Vairāku dienu garumā gaisa balonu piloti sacentīsies dažādās disciplīnās un skatītājus priecēs kā debesīs, tā arī uz zemes. Taču par mīlestības tēmai veltītā ziemas gaisa balonu festivāla "Love Gup" kulmināciju kļūs 14.februāris - Sv.Valentīna diena, kad pāriem no visas Latvijas būs unikāla iespēja laulāties lidojuma laikā gaisa balonā.

Piesakoties pietiekamam pāru skaitam, Latvijai pastāv iespēja festivālā sasniegt jaunu pasaules Ginesa rekordu - lielākais vienlaikus lidojumā gaisa balonā salaulāto pāru skaits.

Pāri, kas jūt - ir pienācis īstais laiks precēties un precēties vajag tā neparasti -, savu dalību rekorda kaldināšanā var pieteikt, aizpildot anketu. Vairāk info lasiet organizatoru mājas lapā – www.skyamazons.lv .

Ziemas gaisa balonu festivālu "Love Cup" organizē biedrība "Sky Amazons".

LETA / Foto: Shutterstock

Citi šobrīd lasa

Tur sapņo nokļūt ikviens vīrietis! Ieskats “Victoria's Secret” modeļu ģērbtuvēs 28
Sociālā šova meitenēm morāla šķīstīšanās sagādā... neaptveramas grūtības 4
Prātam neaptverami: piedzēries pusaudzis Rīgas skolā iekausta policistu 33
Skatīt visus komentārus