Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Kaimiņš saviem līdzšinējiem biedriem un kolēģiem veiksmi negrib novēlēt, taču saka paldies.

Nu jau neatkarīgais deputāts Kaimiņš: "Bondars un Liepiņš raujas pie varas visiem spēkiem!" 85

Politika
2015. gada 17. decembrī 10:04 2015. gada 17. decembrī 10:04
Latvijas Reģionu apvienības (LRA) līderis Mārtiņš Bondars un partijas Saeimas frakcijas vadītājs Dainis Liepiņš raujoties pie varas ar visiem spēkiem, komentējot savu lēmumu izstāties no LRA frakcijas, sacīja deputāts Artuss Kaimiņš.

Kaimiņš trešdien izplatīja paziņojumu medijiem par savu izstāšanos no LRA frakcijas, norādot dažādus iemeslus šādam lēmumam, tostarp kritizējot "Vienotības" līderes Solvitas Āboltiņas centienus kļūt par premjerministri, kā arī to, ka LRA nav viņu aizstāvējusi, kad Ventspils domes pārstāvis Aivars Lembergs (Zaļo un zemnieku savienība, ZZS) kritizējis Kaimiņu.

Kaimiņš uzsvēra, ka paziņojumā minētie iemesli nav vienīgie, kādēļ viņš pamet LRA frakciju.

"Tās nav vienīgās lietas. Solvita Āboltiņa ir simbols visai tai nekaunībai, kas šobrīd ir Latvijas politikā. Augstprātība, varaskāre, shēmošana. Man tas nav pieņemami. Mārtiņš Bondars un Dainis Liepiņš raujas pie varas ar visiem spēkiem. LRA frakcija, manuprāt, ir viņu kabatas partija. Šie divi cilvēki pārstāv savas personiskās intereses šeit, nevis sabiedrības intereses. Man tas nav pieņemami," sacīja deputāts.

"Es nevaru iet koalīcijā ar ZZS, kuras vadītājs ir smagos noziegumos apsūdzētais Aivars Lembergs. Kamēr šis cilvēks nebūs iesēdināts cietumā, nekādas sarunas nevar būt," piebilda Kaimiņš.

Taujāts par Liepiņa trešdien pausto, ka pieņemtais lēmums pamest frakciju bija emocionāls, Kaimiņš norādīja, ka Liepiņš šobrīd melo sabiedrībai. "Viņš darīja visu, lai es aizietu no frakcijas prom. Piemēram, satiekoties ar maniem draugiem, lai atrunātu un nodotu informāciju, lai es ietu prom no frakcijas," viņš teica, nevēloties detalizētāk paskaidrot šo informāciju.

"Izstāstīt sīkāk var Filips Rajevskis, kurš ir LRA neformālais politiskais konsultants, un viņa darbinieks ir arī LRA PR speciālists," viņš piebilda.

"Mans redzējums ir, ka es nevaru savu lielo uzticības kredītu, kas man ir dots no vēlētāju puses, izlietot sīknaudā divu cilvēku personisko interešu labā, kuri vēlās par katru cenu - jebkuru portfeli," sacīja Kaimiņš.

"Tas jau ilgi ir manī briedis. Vakar sapratu - paldies vīri. Veiksmi jums nevēlu!" izteicās Kaimiņš.

Viņš arī informēja, ka vēlētos izstāties no Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas un uzsākt darbu, visticamāk, Publisko izdevumu un revīzijas komisijā.

BNS/Foto: Ieva Lūka/Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

Martinu Dukuru diskvalificē. Mūsu skeletona zvaigzne paliek bez devītā Pasaules kausa uzvarētāja titula 157
Mazs zēns, neviena nepieskatīts, Pļavniekos izkrīt pa 3. stāva logu; viņu sniegā atraduši garāmgājēji 35
"Rīgas ūdens" iedzīvotājiem pēkšņi piestādījis savādus rēķinus tūkstošiem eiro apmērā 47
Skatīt visus komentārus