Svētku laikā Rīgā notiks aktīvās atpūtas pasākums ģimenēm "Sportiskā eglīte"

Ziņas
2015. gada 21. decembrī 11:43
Pirmo reizi Rīgā, 27.decembrī, starp Ziemassvētkiem un Jaunā gada sagaidīšanu, Olimpiskā sporta centrā, Vieglatlētikas zālē, norisināsies aktīvās atpūtas pasākums ģimenēm ar bērniem “Sportiskā eglīte”.

Pasākuma mērķis ir saliedēt ģimenes, dodot iespēju tām sportiskā garā atpūsties, gūt jaunas emocijas un visiem kopā jautri pavadīt laiku gaidāmajās svētku brīvdienās.

Apmeklētāji visu pasākuma laiku, no plkst. 11.00 – 16.00, aicināti iesaistīties vairāk nekā divpadsmit aizrautīgās atrakcijās, kas noformētas īpašā Ziemassvētku noskaņā. Plašais aktivitāšu klāsts nodrošinās visām paaudzēm interesantu dienu. Vecāki un vecvecāki iesākumā steigs palīgā pašiem mazākajiem, bet pēc tam varēs ļauties sporta priekam kopā ar tuviniekiem, spēlējot lielās spēles – futbolbiljardu, dambreti u.c.. Darbosies arī radošās darbnīcas. Šajā laikā arī būs brīvi pieejams viens pludmales volejbola laukums, kuru bez maksas drīkstēs izmantot ikviens šīs spēles cienītājs.

Vienlaikus svētku noskaņu radīs arī bērnu māksliniecisko kolektīvu priekšnesumi uz lielās skatuves. Piedalīsies bērnu un jauniešu studijas “Rasa” mazie dziedātāji, deju studija “Dancebeat” un citi. Starplaikos dažādi konkursi un īpaši pārsteigumi no “Danonki”.

Visas ģimenes, kas piedalīsies pasākumā, saņems sadarbības partneru sarūpētās dāvaniņas un pašiem mazākajiem sarūpēti būs arī pateicības raksti.

Ieeja un aktivitātes pasākumā “Sportiskā eglīte” bez maksas. Lai būtu ērtāka sportošana, ieteicams līdzi paņemt maiņas apavus. Sīkāka informācija mājaslapā www.sportiskaeglite.lv.

Pasākumu organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar biedrību “Stiprinieku republika”.

Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Regīna Zommere / Publicitātes foto
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Melānija un Donalds guļ atsevišķās istabās? Trampu pārstāvji komentē skandalozos izteikumus 25
  • Grūti noticēt, ka tas ir musulmaņu Irānā... tā dzīvo bagātie Teherānas bērni. FOTO 19
  • Kaimiņus Liepājā satrauc, ka mājā skaļi kliedz bērns. Izrādās, puikas dzīve ir ļoti skarba 20