Bijušais "Vienotības" Ētikas komisijas pārstāvis Egliņš izstājies no partijas 2

Politika
2016. gada 4. janvārī 19:44 2016. gada 4. janvārī 19:44
Bijušais "Vienotības" Ētikas komisijas pārstāvis Jānis Egliņš nolēmis izstāties no partijas.

Egliņš sociālajā vietnē "twitter.com" ievietojis attēlu ar iesniegumu "Vienotības" valdei, kurā norādīts, ka viņš vairs nevēlas būt partijas biedrs.

Kā ziņots, iepriekš Egliņš bija "Vienotības" Ētikas komisijas loceklis, bet pērn februārī atkāpies no šī amata, jo "nespēj uzņemties kolektīvu atbildību par komisijas lēmumu aicināt valdei skatīt Jura Vidiņa izslēgšanu un par potenciāliem līdzīgiem komisijas lēmumiem nākotnē".

Pēc šīm domstarpībām "Vienotības" Ētikas komisija aicināja "Vienotības" Jauniešu organizācijas Ētikas komisiju izvērtēt Egliņa atbilstību "partijas biedra statusam un izslēgšanu no partijas". Tika skaidrots, ka Ētikas komisijas balsojums nav izpaužams, bet Egliņš sociālajā tīklā "twitter.com" publiski izpauda savu balsojumu komisijā saistībā ar lēmumu par Juri Vidiņu. Jauniešu organizācijas Ētikas komisija pauda viedokli, ka viņš nebūtu jāizslēdz no partijas.

Savukārt "Vienotības" Ētikas komisija rosināja Egliņu izslēgt no "Vienotības". Partijas Ētikas komisija toreiz konstatējusi, ka Egliņš ar savu publisko rīcību kopumā pārkāpis partijas statūtu punktu par aktīvu un godprātīgu piedalīšanos partijas darbā un Ētikas kodeksa apakšpunkta normu par koleģialitātes ievērošanu.

"Vienotības" valde toreiz neskatīja jautājumu par Egliņa izslēgšanu.

LETA

Citi šobrīd lasa

Kāds fans gribēja uzrauties uz skatuves! Arī tas notika “Foo Fighters” koncertā 6
Žannas Friskes vecāki nevēlas atgriezt pazudušo naudu un pārsūdz tiesas spriedumu 2
Sprāgstošs putukrējuma trauks nogalina slavenu fitnesa blogeri 8
Pievienot komentāru