Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Senioriem draudzīgo apskates vietu vidū iekļauts arī Cēsu pils komplekss.

Cēsu pils komplekss - draudzīgs ceļotājiem senioriem

Novadu ziņas
2016. gada 7. janvārī 11:57 2016. gada 7. janvārī 11:57
No decembra vidus “Sudraba Ceļasomas” („Silver Suitcase”) piedāvājumā ietilpst arī Cēsu pils kompleksa apmeklējums. Šajā kartē ir senioriem (vecumā virs 55 gadiem) draudzīgas vietas, ceļojumi un tūrisma objektu apmeklēšana ar atlaidēm, kā arī tieši šai vecuma grupai paredzēti pakalpojumi.

Senioriem draudzīgo apskates vietu vidū iekļauts arī Cēsu pils komplekss, kur senioram (no jebkuras valsts) un vienai viņa pavadošai personai (neskatoties uz tās vecumu), uzrādot  „Silver Suitcase” karti, tiek piemērotas pensionāra biļešu cenas. Cēsu pils komplekss ir pieejams ne tikai fiziskā izpratnē (viegli sasniedzams, ir lifts, viegli pārvarami pakāpieni ekspozīciju telpās,  labiekārtotas, cilvēkiem ar kustību traucējumiem piemērotas tualetes, u.c.) , bet arī pils apmeklētāju centra speciālisti ir vērsti uz saprotamu, skaidru un seniora vēlmēm atbilstošu informācijas nodrošināšanu.

Latvijā kartes darbība notiek, balstoties uz sadarbību starp Latvijas Pensionāru federāciju, kura izplata šo karti saviem biedriem vai caur savām reģionālajām organizācijām, un “Lauku ceļotāju”, kas ir atbildīgs par senioriem draudzīga lauku tūrisma piedāvājuma izveidi un tā pārbaudi Latvijā, un sadarbību ar citām Eiropas valstīm.

•    Karte darbojas noteiktās tūrisma mītnēs un apskates vietās, kuras iesaistījušās senioru programmā.

•    Senioriem draudzīgās tūrisma mītnes var atpazīt pēc „Silver Suitcase” simbola reklāmas materiālos vai uzlīmes konkrētajā tūrisma objektā.

•    Karti izsniedz noteiktam lietotājam, uz kartes norādot personas vārdu, uzvārdu un kartes reģistrācijas numuru.

•    Kartes atlaides un īpašie piedāvājumi attiecas uz kartes īpašnieku un vienu tā pavadoni.

•    Veicot rezervācijas, ir jāinformē par to, ka klients vēlas izmantot senioru atlaižu karti un jānosauc kartes numurs.

•    Klientam ierodoties tūrisma uzņēmumā, var tikt pārbaudīts kartes derīguma termiņš un piederība tās uzrādītājam. Uz kartes jābūt kartes īpašnieka vārdam un numuram.

•    Karte „Silver Suitcase” („Sudraba Ceļasoma”) ir noformēta angļu valodā, lai to varētu izmantot arī ārpus Latvijas.

Vairāk informācijas par karti un nosacījumiem tās izmantošanā:

www.celotajs.lv

Regīna Zommere/Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

"Piedod man, Latvija!" ... Mēs aizbraucām, bet noteikti atgriezīsimies
Noskaties! Visu laiku ātrākais boksa nokauts titulcīņu vēsturē 1
Politologs Rajevskis skaidro, ko saklausījis Vējoņa svētku uzrunā 45
Pievienot komentāru