Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Ārsti Vācijā Jānim Vaišļam veic visas nepieciešamās pārbaudes un procedūras, vēl aizvien gaidot transplantācijai piemērotu donora sirdi.

Vaišļa Vācijā uzsācis ārstēšanos. Pēc medicīniskajām procedūrām jūtas labāk 42

Sabiedrība
2016. gada 7. janvārī 21:00 2016. gada 7. janvārī 21:00
Ceļotājs un radošā personība Jānis Vaišļa sācis ārstēšanos klīnikā Vācijā, pastāstīja viņa draugs Māris Gailis.

Vaišļa uz Vāciju devies otrdien, un jau tagad viņam tiek veiktas dažādas medicīniskas procedūras.

Gailis sacīja, ka, sazinoties ar Vaišļu, viņš norādījis, ka jūtoties labāk. Patlaban ārsti Vācijā veic visas nepieciešamās pārbaudes un procedūras, vēl aizvien gaidot transplantācijai piemērotu donora sirdi.

Kā ziņots, Vaišļas dzīvības glābšanai saziedoti nepieciešamie 120 000 eiro. Viņš sirgst ar sirds amiloidozi, kas ir reta un dzīvībai bīstama slimība, tādēļ viņam nepieciešama sirds transplantācija.

Slimība Vaišļam atklāta pavisam nesen, un tā strauji progresē. Viņa dzīvību var glābt, tuvākajā laikā veicot sirds transplantāciju. Atrast donoru Latvijā tik īsā laikā var neizdoties, lai gan tādā gadījumā transplantāciju apmaksātu valsts. Steidzamības dēļ donors jāmeklē visā Eiropā. Tāpat donora sirds tiek gaidīta arī no Baltkrievijas.

Lai Vaišļu uzņemtu rindā uz transplantāciju kādā no Eiropas klīnikām un veiktu transplantāciju, nepieciešami 120 000 eiro.

LETA/Foto: Ieva Lūka/LETA

Citi šobrīd lasa

Par iebraukšanu Ogrē turpmāk varētu būt jāmaksā 124
VIDEO: Nenotīrīta ceļa dēļ Krievijā izceļas iespaidīga masveida avārija 17
Rīga atkal staro! Sācies spožākais festivāls 9
Skatīt visus komentārus