Bauskas novadā no degošas mājas izglābta sieviete

Ziņas
2016. gada 8. janvārī 09:28
Bauskas novadā ugunsdzēsēji ceturtdien no dzīvojamās mājas, kurā bija izcēlies ugunsgrēks, izglābuši kādu sievieti, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Ceturtdien plkst.16.40 VUGD saņēma izsaukumu uz Bauskas novada Vecsaules pagastu, kur dzīvojamā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka vienstāvu dzīvojamā mājā deg sadzīves mantas un mēbeles septiņu kvadrātmetru platībā. Ugunsdzēsēji glābēji no degošās mājas izglāba apmēram 53 gadus vecu sievieti. Plkst.17.37 ugunsgrēks tika likvidēts.

Savukārt šorīt plkst.06.00 tika saņemts izsaukums uz Ogres novada Ogresgala pagastu, kur dega dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka 50 kadrātmetru platībā deg pusotra stāva dzīvojamā māja un ēkā bija izveidojies liels piedūmojums. Plkst.06.56 ugunsgrēka izplatība tika ierobežota un plkst.08.00 vēl turpinās tā likvidācijas darbi.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 7.janvāra plkst. 6.30 līdz 8.janvāra plkst.6.30, VUGD saņēma 39 izsaukumus, no kuriem 24 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un pieci uz glābšanas darbiem, savukārt 10 no izsaukumiem bija maldinājumi.

Ceturtdien ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sadzīves mantas, sodrēji astoņu ēku dūmvados, četras vieglās automašīnas, iekrāvējs, garāža, saimniecības ēka, ēkas jumta siltumizolācija, ēkas starpstāvu pārsegums un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Šogad ugunsdzēsēji glābēji ik dienu dodas uz vairākiem izsaukumiem saistībā ar ēku dūmvados degošiem sodrējiem. Lai izvairītos no iespējamās ugunsnelaimes, VUGD aicina iedzīvotājus rūpīgi pārbaudīt vai mājas krāšņu un pavardu dūmkalnāli ir iztīrīti un, ja nepieciešams, nodrošināt to iztīrīšanu no sodrējiem.

BNS
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Grima māksliniece no Krievijas pārvērš sievietes līdz nepazīšanai 29
  • Viņu zākāja visa pasaule: patiesība par sievieti lakatā uz Londonas tilta 10
  • Arvien vairāk vecāku sūdzas par sliktu izturēšanos pret bērniem dārziņos 17