Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Rīgā janvārī siltumenerģijas tarifs saglabāsies nemainīgi zems 6

Runā Rīga
2016. gada 8. janvārī 13:55 2016. gada 8. janvārī 13:55
AS „Rīgas siltums” siltumenerģijas tarifs no šī gada 1.janvāra būs 47,18 EUR/MWh bez PVN, kas ir tāds pats kā 2015.gada decembrī un par 16% mazāks, salīdzinot ar aizvadītā gada janvāri.

Siltumenerģijas tarifs janvārī Rīgā ir mazākais Baltijas valstu galvaspilsētu vidū. Tas ir par 12% mazāks nekā Tallinā un par 26% mazāks, salīdzinot ar apstiprināto siltumenerģijas tarifu Viļņā.

Siltumenerģijas tarifs Rīgā ir zemākais arī Latvijas lielo pilsētu vidū. Tas ir mazāks par siltumenerģijas tarifu Valmierā, Daugavpilī, Jelgavā, Rēzeknē, Liepājā, Jēkabpilī, Jūrmalā un Ventspilī.

Sagaidāms, ka februārī siltumenerģijas tarifs rīdziniekiem saglabāsies nemainīgi zems - 47,18 EUR/MWh bez PVN, bet martā tas varētu samazināties -  46,26 EUR/MWh bez PVN.  

Siltumenerģijas tarifs janvārī, kā arī prognozes februārim un martam noteiktas, pamatojoties uz akciju sabiedrības „Latvijas Gāze” šī gada 8.janvārī publicēto paziņojumu Latvijas Republikas oficiālajā izdevumā „Latvijas Vēstnesis” - par dabasgāzes tirdzniecības cenu 206,32 EUR/tūkst.nm3 janvārī un prognozi februārim, bet martā prognozētā dabasgāzes cena būs 199,20 EUR/tūkst.nm3.

AS „RĪGAS SILTUMS” ik mēnesi savā interneta mājaslapā www.rs.lv informē par faktiski piemērojamo siltumenerģijas cenu, balstoties uz AS „Latvijas Gāze” publicēto paziņojumu Latvijas Republikas oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" līdz mēneša 10.datumam par dabasgāzes tirdzniecības cenu.

Atbilstoši Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas 2013.gada 29.maija lēmumam Nr.89 „Par akciju sabiedrības „RĪGAS SILTUMS” siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifiem”, mainoties dabasgāzes tirdzniecības cenai, attiecīgi var samazināties vai palielināties arī siltumenerģijas cena.


Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Regīna Zommere / Foto: shutterstock

Citi šobrīd lasa

Filmas “Dotais lielums: mana māte” varonis Raitis atklāti par savām attiecībām ar sievietēm 28
KHL komanda saviem traumētajiem hokejistiem liek deviņas stundas dienā pavadīt nesen degušajā arēnā 2
"Viņš domāja, ka ir pasaules karalis un var mani pazemot," seksuālā uzmācībā vaino arī slaveno Maiklu Duglasu 38
Skatīt visus komentārus