Ir uzsākts kriminālprocess par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu, ja tā izdarīta ar dedzināšanu.

Policisti piecu minūšu laikā aiztur vīrieti, kurš aizdedzinājis svešu automašīnu. FOTO 6

Ziņas
2016. gada 8. janvārī 14:09
Pagājušajā naktī ap pulksten 2:40 Rīgas reģiona Teikas iecirkņa policisti Rīgā, Burtnieku ielā pāris simtu metru attālumā no iecirkņa pamanīja vīrieti, kurš kaut ko uzmeta automašīnai Mercedes Benz, un tā pēkšņi aizdegās, informē Valsts policija.

Policisti nekavējoties izsauca Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu un metās pakaļ ļaundarim, kurš centās aizbēgt no notikuma vietas. Ļaundaris netika tālu, jo pēc aptuveni piecām minūtēm likumsargi viņu notvēra. Aizturētais bija kāds 1987. gadā dzimis vīrietis, kurš atzina savu vainu izdarītajā noziegumā. Šobrīd tiek skaidroti aizturētā vīrieša rīcības motīvi.

Pret aizturēto, kurš iepriekš vairākas reizes tiesāts par mantiska rakstura noziegumiem, ir uzsākts kriminālprocess par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu, ja tā izdarīta ar dedzināšanu. Šādam noziegumam likumā ir paredzēts sods - brīvības atņemšana uz laiku līdz desmit gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās. Šodien tiesa aizturētajam vīrietim piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Kasjauns.lv / Foto: Valsts policija
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Ragaciema Agnese atklāj, kādas problēmas nomoka viņas klientus 54
  • Tikai 10 km no Ukrainas robežas izvietoti desmitiem krievu tanku 16
  • Fotogrāfs, kurš nobildēja lakatā tērpto sievieti uz tilta: "Viņa bija šausmās!" 17