Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Ir uzsākts kriminālprocess par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu, ja tā izdarīta ar dedzināšanu.

Policisti piecu minūšu laikā aiztur vīrieti, kurš aizdedzinājis svešu automašīnu. FOTO 6

112
2016. gada 8. janvārī 14:09 2016. gada 8. janvārī 14:09
Pagājušajā naktī ap pulksten 2:40 Rīgas reģiona Teikas iecirkņa policisti Rīgā, Burtnieku ielā pāris simtu metru attālumā no iecirkņa pamanīja vīrieti, kurš kaut ko uzmeta automašīnai Mercedes Benz, un tā pēkšņi aizdegās, informē Valsts policija.

Policisti nekavējoties izsauca Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu un metās pakaļ ļaundarim, kurš centās aizbēgt no notikuma vietas. Ļaundaris netika tālu, jo pēc aptuveni piecām minūtēm likumsargi viņu notvēra. Aizturētais bija kāds 1987. gadā dzimis vīrietis, kurš atzina savu vainu izdarītajā noziegumā. Šobrīd tiek skaidroti aizturētā vīrieša rīcības motīvi.

Pret aizturēto, kurš iepriekš vairākas reizes tiesāts par mantiska rakstura noziegumiem, ir uzsākts kriminālprocess par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu, ja tā izdarīta ar dedzināšanu. Šādam noziegumam likumā ir paredzēts sods - brīvības atņemšana uz laiku līdz desmit gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās. Šodien tiesa aizturētajam vīrietim piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Kasjauns.lv / Foto: Valsts policija

Citi šobrīd lasa

"Tas bija traki..." Norvēģus izbiedē un arī sajūsmina iespaidīga dabas parādība 5
Latviju dzimšanas dienā sveic arī tautiete ar varenāko bisti - Vika no Kuldīgas 39
Rīga atkal staro! Sācies spožākais festivāls 8
Skatīt visus komentārus