Visi četri vīrieši, kuru lietas izskata šajā sēdē, apsūdzēti par narkotisko vielu glabāšanu un iegādāšanos lielā apmērā.

Apsūdzētais Vladimirs tiesas sēdē mēģina pārgriezt sev vēnas 11

112
2016. gada 8. janvārī 14:28 2016. gada 8. janvārī 14:28
Liepājas rajona tiesas zālē trešdienas rītā apsūdzētais mēģinājis pārgriezt sev vēnas, pastāstīja tiesā.

Tiesa informē, ka incidents noticis pirms krimināllietas skatīšanas, kurā četri vīrieši apsūdzēti par narkotisko vielu glabāšanu un iegādāšanos lielā apmērā.

Lietā apsūdzēts Mārtiņš Mihnovecs un Rafaels Samedovs, kuriem piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis, un Vjačeslavs Savenkovs un Vladimirs Javorskis, kuriem kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums.

Vēnas sev pārgriezt mēģināja Javorskis, kurš to vēlējās izdarīt ar asu priekšmetu. Saistībā ar notikušo sākta arī dienesta pārbaude, lai noskaidrotu visus apstākļus.

Vienlaikus Javorskim neizdevās īstenot savus nolūkus un viņš sev nodarījis miesas bojājumus, kuri nav bīstami dzīvībai. Vienlaikus viņš uz laiku tika nogādāts vietējā slimnīcā.

Paredzēts, ka nākamā tiesas sēde notiks 4.aprīlī.

Šādu gadījumu apstiprināja arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Sanita Malēja,kura aģentūrai BNS pastāstīja, ka mediķi snieguši palīdzību vīrietim, kurš šādā veidā bija sevi savainojis.

BNS

/

Foto: Ieva Čīka/LETA

Citi šobrīd lasa

Basketbola skandāls iet plašumā: Porziņģa dēļ amatu var zaudēt "Knicks" prezidents 7
Ārsti cīnās par kulta grupas "Ivanushki International" bijušā solista dzīvību 6
Savā automašīnā pie lidostas atrasts miris Krievijas hokeja izlases treneris 1
Skatīt visus komentārus