Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Visi četri vīrieši, kuru lietas izskata šajā sēdē, apsūdzēti par narkotisko vielu glabāšanu un iegādāšanos lielā apmērā.

Apsūdzētais Vladimirs tiesas sēdē mēģina pārgriezt sev vēnas 11

112
2016. gada 8. janvārī 14:28 2016. gada 8. janvārī 14:28
Liepājas rajona tiesas zālē trešdienas rītā apsūdzētais mēģinājis pārgriezt sev vēnas, pastāstīja tiesā.

Tiesa informē, ka incidents noticis pirms krimināllietas skatīšanas, kurā četri vīrieši apsūdzēti par narkotisko vielu glabāšanu un iegādāšanos lielā apmērā.

Lietā apsūdzēts Mārtiņš Mihnovecs un Rafaels Samedovs, kuriem piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis, un Vjačeslavs Savenkovs un Vladimirs Javorskis, kuriem kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums.

Vēnas sev pārgriezt mēģināja Javorskis, kurš to vēlējās izdarīt ar asu priekšmetu. Saistībā ar notikušo sākta arī dienesta pārbaude, lai noskaidrotu visus apstākļus.

Vienlaikus Javorskim neizdevās īstenot savus nolūkus un viņš sev nodarījis miesas bojājumus, kuri nav bīstami dzīvībai. Vienlaikus viņš uz laiku tika nogādāts vietējā slimnīcā.

Paredzēts, ka nākamā tiesas sēde notiks 4.aprīlī.

Šādu gadījumu apstiprināja arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Sanita Malēja,kura aģentūrai BNS pastāstīja, ka mediķi snieguši palīdzību vīrietim, kurš šādā veidā bija sevi savainojis.

BNS

/

Foto: Ieva Čīka/LETA

Citi šobrīd lasa

Super lēts dzīvoklis Rīgas centrā - neuzķeries! Sludinājumu portālā uzdarbojas krāpnieki 14
Kopā jau 70 gadus. Karalienei Elizabetei un princim Filipam šodien īpaša diena 17
FOTO: uzspridzināta viena no ASV slavenākajām sporta būvēm 5
Skatīt visus komentārus