Ogres un Lielvārdes virzienā sastrēgumstundās kursēs ietilpīgāki vilcieni 1

Novadu ziņas
2016. gada 8. janvārī 21:57 2016. gada 8. janvārī 21:57
Pieaugot pasažieru skaitam, rīta maksimumstundās darba dienās Ogres un Lielvārdes virzienā kursēs ietilpīgāki vilcieni, informēja uzņēmumā "Pasažieru vilciens" (PV).

Darba dienu dīzeļvilciena reisu Ogre (7.22)-Rīga (8.00) turpmāk apkalpos sešu vagonu sastāvs, savukārt no 11.janvāra reisā Lielvārde (8.07)-Rīga (8.50) četru vagonu elektrovilciena vietā tiks norīkots sešu vagonu sastāvs.

Pasažieru skaita pieauguma iemesls, iespējams, ir aukstais laiks, kas mudinājis ogrēniešus atteikties no privātā autotransporta vai citu sabiedriskā transporta veidu izmantošanas un izvēlēties ātrāko un prognozējamāko pārvietošanās veidu - vilcienu, secina uzņēmumā.

"Citos virzienos nav vērojams būtisks pasažieru skaita pieaugums, taču, ja radīsies nepieciešamība, esam gatavi operatīvi pārplānot vilcienu kustību, lai pasažieriem nodrošinātu komfortablu pārvietošanos," norāda PV Pasažieru pārvadājumu departamenta vadītājs Ivars Zaļais.

BNS

Citi šobrīd lasa

Vieglatlētei Aigai Grabustei kāzas lauku stilā
"Tas zaglis man dzērumā muldēja kaut ko par Raini..." Kā aizturēja Aspazijas un Raiņa muzeja apzadzēju, un kas viņš ir? 7
"Viņš lūdza apskāvienu un izglāba man dzīvību!" Pašnāvniece pateicas savam glābējam 6
Pievienot komentāru