Zatlers: "Kučinskim nav pieredzes ārpolitikā, nav valodu zināšanu..."

"Nezina valodas un nav pieredzes ārpolitikā" - tā Kučinski vērtē eksprezidents Zatlers. VIDEO 155

Ziņas
2016. gada 18. janvārī 08:23
Premjera amata kandidātam Mārim Kučinskim no Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) ārpolitikas jomā varētu klāties grūtāk, no viņam nav šādas pieredzes, kā arī valodu zināšanu, intervijā LTV raidījumam “Rīta Panorāma” teica eksprezidents Valdis Zatlers.

Viņš norādīja, ka, visticamāk, Kučinskis iekšpolitikas jautājumos varētu būt visai līdzsvarots, kā arī mēģinātu samierināt koalīcijas partijas.

Ārpolitikas jomā Kučinskim varētu klāties grūtāk, jo viņam nav šādas pieredzes, tāpat Kučinskim pietrūkst valodu zināšanu.

Vienlaikus Zatlers akcentēja, ka valstī ārpolitiku realizē visa valdība – nevar būt viena spilgta personība, kura atbild par vieniem jautājumiem.

Runājot par premjera amata kandidāta nosaukšanas procesu, Zatlers norādīja, ka nākamā premjera vārds tika nosaukts visai ātri, tāpat sabiedrībā pietrūka diskusiju par to, kurš kandidāts būtu piemērotākais.

LTV Rīta Panorāmā viesojas un savus viedokļus pauž Valdis Zatlers:

Ziņots, ka Valsts prezidents Raimonds Vējonis paziņojis, ka ir nolēmis premjera amatam nominēt Saeimas deputātu Māri Kučinski no Zaļo un zemnieku savienības.

Pirmdien Kučinskis tiksies ar  "Vienotības" pārstāvjiem.


BNS/Foto: Edijs Pālens/Ieva Lūka/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Viņu zākāja visa pasaule: patiesība par sievieti lakatā uz Londonas tilta 17
  • "Eiropas Savienība nomirs. Pienācis laiks sakaut globālistus," paziņo Lepēna 26
  • Nedēļas vidū iespējams sniegs, bet brīvdienās - pavasarīgs siltums 0