PAZĪMES: aptuveni 180 cm garš, kalsnas miesas būves, pelēki zilas acis, gaiši brūni mati, uz kreisā vaiga dzimumzīme, nedaudz līka mugura.

Valsts policija lūdz palīdzību bezvēsts pazudušā Artjoma meklēšanā 21

Ziņas
2016. gada 18. janvārī 14:58
Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Jūrmalas iecirkņa policisti lūdz palīdzību bezvēsts pazuduša jaunieša meklēšanā. Ja kādam ir informācija par attēlā redzamā jaunieša iespējamo atrašanās vietu, policija lūdz par to ziņot.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Jūrmalas iecirkņa policisti meklē bezvēsts pazudušo Artjomu Ivanovu, kurš dzimis 1999. gadā. Jaunietis pēdējo reizi redzēts 17. janvārī Jūrmalā, Nometņu ielā 7a, kad izgāja no mājām. Līdz šim brīdim nav zināma viņa atrašanās vieta.

PAZĪMES: aptuveni 180 cm garš, kalsnas miesas būves, pelēki zilas acis, gaiši brūni mati, uz kreisā vaiga dzimumzīme, nedaudz līka mugura. Bija ģērbies zilā ziemas jakā, brūnās biksēs, pelēkā cepurē un melnos zābakos. Jaunietim ir slikta redze, taču brilles viņš atstājis mājās.

Ikvienu, kuram ir kāda informācija par attēlā redzamā jaunieša iespējamo atrašanās vietu, Valsts policija lūdz ziņot, zvanot uz tālruņa numuriem: 67075111 vai 110.

Kasjauns.lv / Foto: Valsts policija
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Radus nošāvušais Egidijs bijis "ļoti sliktā garastāvoklī un nikns" 37
  • Bezvēsts pazudušu vīrieti Sulavesi atrod 7 metrus liela pitona vēderā
  • Izmeklēšana noslepkavotā Egila lietā pabeigta. Policijā atklāj liktenīgās dienas apstākļus 13