Šobrīd galvenā izmeklētāju versija liecina, ka notikusi pašnāvība.

Dzīvoklī atrasts miris nogalinātā tiesneša Laukrozes dēls 40

Ziņas
2016. gada 28. janvārī 15:30
No šautas brūces galvā 23.janvāra rītā tika atrasts miris noslepkavotā tiesneša Jāņa Laukrozes dēls Andris Laukroze.

Kā vēsta portāls "Pietiek.com", pēdējā laikā Andris Laukroze strādāja "Privat Bank" drošības departamentā.

Valsts policijas (VP) preses pārstāvis Toms Sadovskis apstiprināja, ka 23.janvāra rītā VP saņēma informāciju no mediķiem, ka Rīgā, Brīvības ielā, kādā dzīvoklī atrodas 1962.gadā dzimuša vīrieša līķis ar šautu brūci galvā. Mediķus bija izsaucis nelaiķa dēls. Notikuma vietā atrasts šaujamierocis - pistole, kas piederējusi nelaiķim un bijusi reģistrēta uz viņa vārda. Gan sākotnējā eksperta sniegtā informācija, gan arī notikuma vietā atrastie priekšmeti liecina, ka vīrietis, atrodoties savā dzīvesvietā, izdarījis pašnāvību. Šobrīd galvenā izmeklētāju versija liecina, ka notikusi pašnāvība. Lai pārliecinātos par šo versiju, ir uzsākts kriminālprocess un tā gaitā tiek veikta ekspertīze, kas precizēs nāves apstākļus.

Tomēr Sadovskis ne apstiprināja, ne noliedza, ka 1962.gadā dzimušais vīrietis ir Andris Laukroze.

Jautāts, vai notikuma vietā bija atstāta pirmsnāves vēstule, Sadovskis atbildēja, ka nē, taču starp atstātajām mantām bija dažādi priekšmeti, kas liecināja, ka viņš gatavojies pašnāvībai. Piemēram, bija atstāta informācija par viņa auto signalizācijas īpatnībām, kā arī bija atstāti dažādi dokumenti.

Par Andri Laukrozi internetā informācija ir skopa. LETA 2000.gadā rakstīja, ka par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 82.gadadienai ar Iekšlietu ministrijas augstāko apbalvojumu "Goda zīme" apbalvots toreizējais Satversmes aizsardzības biroja (SAB) darbinieks Andris Laukroze.

Rīgas apgabaltiesas Krimināllietu kolēģijas priekšsēdētājs Jānis Laukroze neilgi pirms došanās pensijā tika noslepkavots 2001.gada 15.oktobrī. Nozieguma vietā toreiz policija atrada ieroci. Slepkavība joprojām nav atklāta.

Taujāts, kāda ir jaunākā informācija par Jāņa Laukrozes slepkavības izmeklēšanu, Sadovskis pastāstīja, ka VP Kriminālizmeklēšanas pārvaldē Jāņa Laukrozes slepkavībā joprojām turpinās izmeklēšana.

LETA / Foto: Shutterstock
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Ragaciema Agnese atklāj, kādas problēmas nomoka viņas klientus 64
  • Tikai 10 km no Ukrainas robežas izvietoti desmitiem krievu tanku 18
  • Jaunumi Daugavpils traģēdijā: balkonā, no kura nokrita meitene, kaut kas dega 8