Lai arī jaunietim bijušas stipras sāpes mugurā, ar draugu palīdzību zēns nokļuvis mājās. Pēc tam gan mediķi viņam konstatējuši smagas traumas.

Šūpojoties koka zarā, puisis nelaimīgi nokritis no 4 metru augstuma 28

Ziņas
2016. gada 6. februārī 10:50
Pusaudzim šūpojoties koka zarā un zaram lūstot, kāds zēns kritis no aptuveni četru metru augstuma, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

15 gadus vecs pusaudzis Kurzemē bija uzkāpis kokā, lai šūpotos zarā, bet tas lūza, puisim atrodoties apmēram četru metru augstumā. Lai arī jaunietim bijušas stipras sāpes mugurā, ar draugu palīdzību zēns nokļuvis mājās.

Tomēr mediķi konstatēja galvas smadzeņu satricinājumu, mugurkaula skriemeļu traumu kakla līmenī un ribu lūzumus.

Zemgalē 26 gadus vecam vīrietim darbā uzkritusi virsū smaga konstrukcija no apmēram divu metro augstuma uz ķermeņa lejasdaļas. Rezultātā ar vēdera iekšējo orgānu traumu, iegurņa kaula lūzumu un kājas traumu vidēji smagā stāvoklī vīrietis ticis nogādāts slimnīcā

Vēl Zemgalē 18 gadus veca jaunietei kļuvis slikti karstā pirtī, bet viņa nav paspējusi iziet ārā, rezultātā meitene zaudēja samaņu un krita uz karstas virsmas. Meitene guvusi termiskus apdegumus uz muguras un vienas rokas. Jaunā sieviete no Zemgales nogādāta pie speciālistiem Rīgā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēma 1297 izsaukumus, no tiem 179 bija saistīti ar traumām.

LETA/ Foto: Edijs Pālens/ LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Ballītē Krievijā izvarotās Diānas ģimene dzīvo īstā ellē. Tēvs ir nikns uz visu valsti 31
  • Atrasts 24 gadus vecais Marks, kurš pazuda ceļā uz mājām 18
  • Lietuvu satricina vēl viena traģēdija - suns saplosa mēnesi vecu bērnu 12