Būvniecības valsts kontroles biroja direktors Pēteris Druķis: "Ēka jau ir sašķiebusies uz ielas pusi un tas var būt bīstami. Es pat teiktu, ka izveidojusies situācija ap Rīgas cirka ēku nav normāla."

Būvniecības eksperts: "Rīgas cirka ēka jau ir sašķiebusies, tā var sabrukt un būtu jāslēdz". VIDEO 32

Ziņas
2016. gada 8. februārī 20:27
Būvniecības valsts kontroles birojs joprojām uzskata, ka Rīgas cirks var sabrukt un tas būtu jāslēdz ciet, šorīt intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" sacīja biroja direktors Pēteris Druķis.

Druķis stāstīja, ka birojs vēl veiks papildu pārbaudes Rīgas cirkā, taču pretēji apgalvotajam publiskajā telpā viņš uzskata, ka ēka nav piedzīvojusi nekādus uzlabojumus un īpašnieki neko neesot darījuši situācijas uzlabošanai.

"Ēka jau ir sašķiebusies uz ielas pusi un tas var būt bīstami. Es pat teiktu, ka izveidojusies situācija ap Rīgas cirka ēku nav normāla," sacīja Druķis.

Jau ziņots, ka birojs februāra sākumā plānojis veikt atkārtotu pārbaudi Rīgas cirka ēkā.

"Pārbaude tiks veikta februāra pirmajā dekādē. Šajā laikā beigsies termiņš, ko birojs bija noteicis, lai novērstu iepriekš konstatētos drošības apdraudējumus, tāpēc jāpārbauda, vai riski ir novērsti," iepriekš sacīja Druķis.

Iepriekš Druķis informēja, ka tad, ja birojs negūs pierādījumus par ēkas uzlabojumiem, tad birojs būs spiests pieņemt lēmumu slēgt ēku ekspluatācijai.

Jau ziņots, ka Rīgas cirka ēka ir iekļauta bīstamo ēku sarakstā. Birojs pērn septembrī atļāva ēku Merķeļa ielā 4 izmantot, nosakot zināmus ierobežojumus.

Sižets par Rīgas cirku - video:
LETA/Foto: Ieva Čīka/LETA, LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Firma meklē cilvēku neticamai vakancei: jāceļo, jānakšņo luksusa mājās, par to saņemot 9000 eiro 6
  • Vai latvieši ir tumsoņas? Tīmeklī populārs kļūst stāsts par sikhu tūrista baiso pieredzi Rīgā 50
  • Bezvēsts pazudušo Juri atrod mirušu kādas mājas pagalmā 0