Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Būvniecības valsts kontroles biroja direktors Pēteris Druķis: "Ēka jau ir sašķiebusies uz ielas pusi un tas var būt bīstami. Es pat teiktu, ka izveidojusies situācija ap Rīgas cirka ēku nav normāla."

Būvniecības eksperts: "Rīgas cirka ēka jau ir sašķiebusies, tā var sabrukt un būtu jāslēdz". VIDEO 32

Sabiedrība
2016. gada 8. februārī 20:27 2016. gada 8. februārī 20:27
Būvniecības valsts kontroles birojs joprojām uzskata, ka Rīgas cirks var sabrukt un tas būtu jāslēdz ciet, šorīt intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" sacīja biroja direktors Pēteris Druķis.

Druķis stāstīja, ka birojs vēl veiks papildu pārbaudes Rīgas cirkā, taču pretēji apgalvotajam publiskajā telpā viņš uzskata, ka ēka nav piedzīvojusi nekādus uzlabojumus un īpašnieki neko neesot darījuši situācijas uzlabošanai.

"Ēka jau ir sašķiebusies uz ielas pusi un tas var būt bīstami. Es pat teiktu, ka izveidojusies situācija ap Rīgas cirka ēku nav normāla," sacīja Druķis.

Jau ziņots, ka birojs februāra sākumā plānojis veikt atkārtotu pārbaudi Rīgas cirka ēkā.

"Pārbaude tiks veikta februāra pirmajā dekādē. Šajā laikā beigsies termiņš, ko birojs bija noteicis, lai novērstu iepriekš konstatētos drošības apdraudējumus, tāpēc jāpārbauda, vai riski ir novērsti," iepriekš sacīja Druķis.

Iepriekš Druķis informēja, ka tad, ja birojs negūs pierādījumus par ēkas uzlabojumiem, tad birojs būs spiests pieņemt lēmumu slēgt ēku ekspluatācijai.

Jau ziņots, ka Rīgas cirka ēka ir iekļauta bīstamo ēku sarakstā. Birojs pērn septembrī atļāva ēku Merķeļa ielā 4 izmantot, nosakot zināmus ierobežojumus.

Sižets par Rīgas cirku - video:
LETA/Foto: Ieva Čīka/LETA, LETA

Citi šobrīd lasa

Akvelīna Līvmane: "Vienmēr atgādinu sev, ka šajā pasaulē esmu radīta tikai vienā eksemplārā"
Ziemas olimpiskajās spēlēs pirmo reizi startēs Nigērija. Tās būs šīs daudzpusīgās meitenes 4
Krāšņi tērpi, polonēze, izsoles... Aizvadīta vērienīgā Labdarības balle 38
Skatīt visus komentārus