Iedzīvotājiem liela interese par iespēju saņemt pašvaldības līdzfinansējumu kultūras pieminekļu restaurācijai

Runā Rīga
2016. gada 9. februārī 11:02 2016. gada 9. februārī 11:02
Pirmdien, 8.februārī, Rīgas domē notika seminārs, kurā iedzīvotāji bija aicināti noskaidrot aktuālos jautājumus un informāciju par iespēju saņemt līdzfinansējumu kultūras pieminekļu restaurācijai un atjaunošanai.

Jau informējām, ka no 1.februāra ir iespēja pieteikties Rīgas pašvaldības līdzfinansējuma kultūras pieminekļu restaurācijai un atjaunošanai saņemšanai.

Savus pieteikumus līdzfinansējuma saņemšanai pašvaldībā var iesniegt līdz 11.martam. Projektu īstenošanas termiņš ir šā gada 15.novembris. Pieteikums jāiesniedz Rīgas domes Īpašuma departamentā, Riharda Vāgnera ielā 5, vai jānosūta pa pastu uz šo adresi. Līdzfinansējumu piešķirs konkursa kārtībā.

Konkursa pieteikumus izvērtēs Rīgas domes Vidi degradējošu būvju komisija, pieņemot lēmumu par finansējuma piešķiršanu, taču tas īpašniekam tiks piešķirts tikai pēc būvdarbu pabeigšanas un pieņemšanas. Līdzfinansējuma piešķiršanu administrēs Rīgas domes Īpašuma departaments.

Komisija desmit darba dienu laikā pēc konkrētā pieteikuma izskatīšanas informēs īpašnieku par pieņemto lēmumu.

Sākotnēji šai iecerei pašvaldība plāno atvēlēt 300 000 eiro, tomēr, ja atsaucība no īpašnieku puses būs lielāka, Rīgas domes Īpašuma  departaments lems par papildu līdzekļu atrašanu pilsētvides sakārtošanas mērķiem.

Konkursa organizētājs ir Īpašuma departaments, un paziņojums par konkursu, tā rezultātiem un piešķirtā finansējuma apmēriem tiks publicēts pašvaldības portālā "www.riga.lv" un mājaslapā "www.rdid.lv".


Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Regīna Zommere / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Vieglatlētei Aigai Grabustei kāzas lauku stilā 4
48 stundas pēc seksa – labākais laiks dzīvē. Zinātnieki skaidro, kāpēc 3
Jāņos noslīkušā puiša draudzene atklāj dīvainus nelaimes apstākļus 40
Pievienot komentāru