Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Pēc sešu dienu prombūtnes laimīgi atradies videoklipu režisors Toms Rings, kurš tagad sveiks un vesels ir pie ģimenes.

Pazudušais videoklipu režisors Toms Rings ir laimīgi atradies 69

112
2016. gada 12. februārī 11:38 2016. gada 12. februārī 11:38
Laimīgi pēc sešu dienu prombūtnes atradies 26 gadus vecais videoklipu režisors Toms Rings, kuru teju nedēļu izmisīgi meklēja viņa radi un draugi. Viņi sociālajos tīklos pavēstījuši, ka Toms ir „sveiks un vesels”. Sīkāk gan netiek ziņots, kāds bija puiša pazušanas iemesls.

Kasjauns.lv jau rakstīja, ka 1989. gadā dzimušais Toms Rings pēdējoreiz bija redzēts pagājušajā piektdienā, 5. februārī, Rīgā, kad izgāja no ēkas Krišjāņa Barona un Tallinas ielas stūrī ap puspieciem pēcpusdienā. Pēc septiņiem vakarā viņu izdevies sazvanīt draugiem un pēc tam viņš par sevi vairs nebija devis nekādu ziņu. Norūpējušies par Toma pazušanu, tuvinieki lūdza palīdzību viņa atrašanā.

Tuvinieki jauno vīrieti intensīvi meklēja Jūrkalnes apkārtnē, kur viņš nereti atpūšas kopā ar draugiem. Pastiprināta uzmanība tika pievērsta arī Ragakāpai un Mangaļsalai, kas arī ir Tomam mīļas vietas. Tika uzsvērts, ka jaunietim patīk vērot lidmašīnas lidostas rajonā, viņam ir tuva atpūta dabā un mežos.

Tuvinieki 11. februārī sociālajos tīklos ziņoja, ka Toms ir laimīgi atradies: „Paldies visiem Toma Ringa draugiem un visiem, visiem, kas sniedza ziņas. Mēs Tomu atradām. Viņam viss ir kārtībā. Ir ar ģimeni, sveiks un vesels. Ģimenes vārdā sakām jums visiem, visiem milzīgu paldies, ka palīdzējāt!”.

Toms Rings ir daudzu hiphopa un popmūzikas videoklipu autors, to skaitā - dueta „Olas” video „Keep Calm Like Kristaps Porzingis”, Ozola video „Atpakaļ nākotnē” autors.

Paldies jums visi Toms Rings draugi un visi visi kas sniedza ziņas. Mēs Tomu atradām. Viņam viss ir kārtībā. Ir ar ģimeni sveiks un vesels. Ģimenes vārdā sakam jums visiem visiem milzīgu paldies ka palīdzèjāt!

Posted by

Matiss Keita Ring

on 

Thursday, 11 February 2016

„Olas”: „Keep Calm Like Kristaps Porziņģis”


Kasjaus.lv/Foto: ekrānuzņēmums no Twitter

Citi šobrīd lasa

Tur sapņo nokļūt ikviens vīrietis! Ieskats “Victoria's Secret” modeļu ģērbtuvēs 28
Ātrās palīdzības dienests Austrālijā dalās sirdi plosošā stāstā par pacientes pēdējo vēlēšanos 7
Sociālā šova meitenēm morāla šķīstīšanās sagādā... neaptveramas grūtības 4
Skatīt visus komentārus