Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Šokējoši: ar šo triku jau šodien tu brīvi runāsi angliski!

Tava izglītība
2016. gada 22. februārī 23:01 2016. gada 22. februārī 23:01
“Nemaz nebiju iedomājusies, ka tik vienkārši iespējams sarunāties angliski – bez mācīšanās, bez gramatikas!” – stāsta Agnese (51). Lasi interviju ar Agnesi un uzzini, kā arī tu jau šodien vari sākt sarunāties angliski bez mācīšanās!

– Agnese, vai tu kādreiz esi mācījusie angļu valodu?

– Nē, jo skolā mācījos vācu valodu. Pati vairākkārt biju apņēmusies sākt mācīties angļu valodu, jo ļoti pietrūkst ceļojumos un nu jau arī ikdienā – darbā un pie datora. Vienmēr atliku nopietnākas mācības, jo tam ir nepieciešams daudz laika un liela apņēmība.

– Kā nolēmi iegādāties angļu valodas ceļojumu vārdnīcu?

– Darba darīšanās bija jābrauc uz ārzemēm. Tikai pēdējā brīdī uzzināju, ka jābrauc vienai – bez kolēģes, kas labi māk angliski. Tad sapratu, ka esmu ķezā – pati angliski nezināju ne vārda. Steigšus meklēju kādu vienkāršāku vārdnīcu, jo zināju, ka lidostā otrā galā visu prasīs tikai angliski. Šveices metodes ceļojumu vārdnīcu atradu internetā, bet iepriekš par to neko nebiju dzirdējusi. Piedāvājumā bija teikts, ka ar to mierīgi var doties ceļojumos un uzreiz runāt angliski – viss, kas nepieciešams, lai sarunātos, ir rakstīts priekšā. Tā kā laika man bija maz atlicis – nekavējos un nolēmu pamēģināt!

– Pastāsti, kā tu izmantoji vārdnīcu?

– Pirmkārt – tā nav vārdnīca klasiskajā izpratnē. Es teiktu, ka šī ceļojumu vārdnīca ir drīzāk špikeris cilvēkiem, kam nav laika mācīties, bet kas grib uzreiz runāt angliski. To bija ļoti ērti izmantot, jo vārdnīca ir sadalīta pa dažādām tēmām. Piemēram, kad kafejnīcā pasūtīju brokastis, atvēru vārdnīcā sadaļu "Restorānā". Atradu nepieciešamo teikumu latviešu valodā un nolasīju to angliski. Tas bija pats labākais – visi teksti angliski bija rakstīti arī tā, kā jāizrunā. Parasti angļu valoda sagādā problēmas, jo viņi raksta savādāk nekā runā, bet te viss precīzi uzrakstīts kā jārunā. Tikai iemet aci, izlasi un runā – neko nav jāmācās. Tas bija tieši tas, ko man vajadzēja!

– Ko Tu ieteiktu citiem cilvēkiem, kas arī nerunā angliski?

– Kādreiz domāju, ka vienīgais veids, kā sarunāties angliski, ir iemācoties angļu valodu. Bet tā nav! Šī vārdnīca mani izglāba no muļķīgām situācijām un es domāju, ka tā noderēs ikvienam, kas neprot brīvi sarunāties angļu valodā. Viss, ko tev jādara – ņem līdzi un vajadzīgajā momentā izmanto!

Spied ŠEIT –

SwissLanguages.com – un tikai šodien, 18. februārī, saņem angļu valodas ceļojumu vārdnīcu par iepazīšanās cenu - tikai 3.95 €! Izmanto iespēju - šī ir vienīgā akcijas diena!
Jaunums! SwissLanguages.com piedāvā – vienīgā vārdnīca pasaulē, kas izstrādāta cilvēkiem, kuri uzreiz vēlas brīvi sarunāties angļu valodā, bez iepriekšējām vai minimālām angļu valodas zināšanām. Ja vēl nerunā brīvā angļu valodā, tad vārdnīca Tev palīdzēs brīvi sarunāties un vienmēr atrast īstos vārdus, lai izteiktos angliski! Reklāmas raksts tapis sadarbībā ar Stockholmhealth.com / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Kristapa Porziņģa brālis panācis savu? Viņu tagad Ņujorkā uztver daudz nopietnāk 14
"Tas bija traki..." Norvēģus izbiedē un arī sajūsmina iespaidīga dabas parādība 5
Rīga atkal staro! Sācies spožākais festivāls 9