Laimdota Straujuma turpina intervijās paust, cik labi jūtas, vairs nebūdama premjere.

Ekspremjere Straujuma: "Nejūtos atbildīga par situāciju, kādā "Vienotība" ir nonākusi" 36

Politika
2016. gada 23. februārī 07:53 2016. gada 23. februārī 07:53
Nejūtos atbildīga par politisko situāciju, kādā pašlaik nonākusi partija "Vienotība", intervijā laikrakstam "Latvijas Avīze" atzīst bijusī Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V).

Viņa uzsver, ka "Vienotība" varēja saņemt premjera amatu, ja uzreiz pēc viņas demisijas būtu izvirzījusi kandidātu, kurš gūtu koalīcijas atbalstu - vai tas būtu iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis, tagadējais labklājības ministrs Jānis Reirs, Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs vai pašreizējais izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis.

"Eiropas Savienības (ES) prezidentūra bija noslēgusies, un "Vienotības" vadība zināja, ka demisionēšu. To smagāko - ES prezidentūru - biju izvilkusi, un mans laiks bija pagājis. Tā bija mana pārliecība, ka jānāk jaunām sejām, un tas nevienam nebija noslēpums," stāsta Straujuma.

Viņa arī atzīst, ka pēc ES prezidentūras pārlidojumiem un uzstāšanās reizēm pārgurums bijis ļoti liels. "Arī tāpēc man bija svarīgi pateikt: pietiek! To pat zemapziņas līmenī jutu," viņa klāsta, piebilstot, ka māsa, kas ir ģimenes ārste, viņu uzmanījusi.

LETA/Foto: Reuters

Citi šobrīd lasa

Dekora feja Baiba Prindule: "Savā mājā visvairāk es mīlu... gultu"
Briti paguruši no poļu, lietuviešu un latviešu iebraucējiem - uzurpēts bizness, zemas prasības, slepkavības 141
FOTO: sīvā cīņā noskaidrots pasaulē neglītākais suns šogad 3
Skatīt visus komentārus