Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Vējonis šonedēļ varētu turpināt atveseļošanās procesu Jūrmalas rezidencē.

Prezidentu Vējoni tuvākajā laikā plāno izrakstīt no slimnīcas 47

Sabiedrība
2016. gada 23. februārī 11:55 2016. gada 23. februārī 11:55
Ārstējošo ārstu komanda tuvākajā laikā lems par Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa turpmāko atveseļošanās posmu ārpus Stradiņa slimnīcas, apliecināja prezidenta preses padomnieks Gusts Kikusts.

Viņš skaidroja, ka Vējonis pagaidām turpina atveseļoties Stradiņa slimnīcas Kardioloģijas nodaļā. Prezidenta pašsajūta ir laba un viņš ir apņēmības pilns visus spēkus veltīt, lai panāktu pilnīgu atveseļošanos un atgrieztos ikdienā.

"Ārstējošo ārstu komanda tuvākajā laikā lems par turpmāko atveseļošanās posmu ārpus Stradiņa slimnīcas. Tiklīdz šāds lēmums tiks pieņemts, attiecīgi informēsim sabiedrību," pauda Kikusts.

Savukārt, kā izriet no Ministru prezidenta Māra Kučinska (V) šorīt teiktā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma", Vējonis šonedēļ varētu turpināt atveseļošanās procesu Jūrmalas rezidencē.

"Runāju ar prezidentu, kurš šonedēļ, visticamāk, aiziet uz Jūrmalas rezidenci un tur arī varēs pakāpeniski visas darbības veikt," teica Kučinskis.

Jau ziņots, ka pēc papildu izmeklējumu veikšanas ārsti atzinuši, ka Vējoņa veselības stāvoklis uzlabojies tiktāl, ka intensīvā terapija vairs nav nepieciešama. Paredzēts, ka prezidents turpmāk ārstēsies Kardioķirurģijas nodaļā un pakāpeniski atsāks pildīt Valsts prezidenta pienākumus.

Mediķi Vējonim konstatēja sepses infekciju, kas skāra sirds vārstuļus, tāpēc valsts pirmajai personai 20.janvārī tika veikta sirds operācija, kuras laikā Stradiņa slimnīcas ārstiem izdevās likvidēt infekcijas avotu. Operācijas gaitā infekcijas skartais sirds vārstulis tika aizstāts ar protēzi.

LETA / Foto: LETA

Citi šobrīd lasa

Tur sapņo nokļūt ikviens vīrietis! Ieskats “Victoria's Secret” modeļu ģērbtuvēs 15
Moderni un ar latviskiem elementiem: kā Latvijas sportisti izskatīsies olimpiskajās spēlēs 46
Skolēni Krievijas pilsētā Oimjakonā -50 grādos iet uz skolu, jo mājās var palikt tikai no -52 2
Skatīt visus komentārus