RCB Apmaiņas fonds maiņas punktam ir sarūpējis ap 1000 grāmatu lielu sākumkapitālu.

Latvijas Grāmatu izstādē Ķīpsalā darbosies Rīgas Centrālās bibliotēkas grāmatu maiņas punkts 5

Runā Rīga
2016. gada 24. februārī 15:54 2016. gada 24. februārī 15:54
No 26. līdz 28. februārim izstāžu centrā Ķīpsalā tradicionālās starptautiskās grāmatu un izdevniecību izstādes "Latvijas Grāmatu izstāde 2016" ietvaros darbosies Rīgas Centrālās bibliotēkas (RCB) grāmatu maiņas punkts.

Izstādes apmeklētāji varēs iepazīties ar pašmāju un aizrobežu apgādu jaunākajiem izdevumiem, tikties ar autoriem, piedalīties grāmatu prezentācijās un citos pasākumos, kā arī mainīties grāmatām RCB grāmatu maiņas punktā.

Grāmatu maiņa notiek bez maksas. Izlasītās grāmatas varēsim apmainīt pret nelasītām neatkarīgi no to satura vai cenas. Rīkotāji lūdz nenest makulatūru, bet tikai tādas grāmatas, ko mums pašiem gribētos ieraudzīt savās mājās uz galda.

RCB Apmaiņas fonds maiņas punktam ir sarūpējis ap 1000 grāmatu lielu sākumkapitālu. Tā ir daiļliteratūra, nozaru literatūra, kā arī grāmatas bērniem un jauniešiem latviešu un citās valodās. Mainīties palīdzēs profesionāli RCB darbinieki.

Maiņas punkta darba laiks:

26. un 27. februārī 10.00 - 18.00

28. februārī 10.00 - 17.00

Vairāk informācijas par grāmatu svētkiem izstādes mājaslapā. Ieejas maksa izstādē - 1 EUR, bērniem līdz 7 gadu vecumam, pensionāriem un personām ar īpašām vajadzībām - ieeja bez maksas, izstādes "Skola 2016" apmeklētājiem - bez maksas.


Sadarbībā ar Rīgas pašvalību

Regīna Zommere / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

"Tikai neķiķiniet, to darot" - populārā jūtūbere Patrīcija no Rēzeknes atklāj savus nevainības zaudēšanas trikus 54
Dramatisks skats Slokā: jēgu pārdzēris svinētājs skurbuli izguļ zem vilciena 40
NMPD direktore atklāj biedējošu patiesību, kāpēc cilvēki tik bieži zvana "ātrajiem" 13
Skatīt visus komentārus