Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
"Ēnu kaleidoskops" izdevis divus albumus - "Ēnu kaleidoskops" un "U-HU!", un pašlaik tiek strādāts pie trešā albuma, kas klajā varētu nākt 2016. gada vasaras beigās.

Rīgas Centrālajā bibliotēkā uzstāsies grupa "Ēnu kaleidoskops" 1

Runā Rīga
2016. gada 1. martā 15:01 2016. gada 1. martā 15:01
5. martā plkst. 15.00 Rīgas Centrālās bibliotēkas 2. stāvā (Brīvības ielā 49/53) notiks akustiskais koncerts "Grāmatzīmes", kurā uzstāsies neofolka/darkfolka grupa "Ēnu kaleidoskops".

"Ēnu kaleidoskops" ir neofolka/darkfolka grupa, izveidota 2005. gadā. Nu jau 11. gadu "Ēnu kaleidoskops", šķiet, aizvien ir vienīgā šādā stilā spēlējošā apvienība Latvijā. Pamatā tā ir akustiskā mūzika, kur galvenā loma ir akustiskajai ģitārai, vijolei un rečitatīvam dziedājumam. Dziesmu tematika sakņojas latviešu un pasaules folklorā. Te no "kā būtu, ja būtu..." rodas jauni stāsti, teikas un pasakas par Egli, Zalkšu karalieni, par Kaķiem, Laumām un Vilkaču meitenēm.

Grupas sastāvs un dalībnieku skaits laika gaitā krietni mainījies un turpina mainīties, gluži kā dziesmā "Ēnu kaleidoskops": "Ēnu kaleidoskopā turpina mainīties ēnas. Satumstot, pārklājoties, veidojot jaunas dzīvības."

"Ēnu kaleidoskops" izdevis divus albumus - "Ēnu kaleidoskops" un "U-HU!", un pašlaik tiek strādāts pie trešā albuma, kas klajā varētu nākt 2016. gada vasaras beigās.


Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Regīna Zommere / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Valteram saziedoti jau 100 000 eiro; pāri palikusī nauda aizies citiem slimniekiem
Moderni un ar latviskiem elementiem! Prezentēts, kā Latvijas sportisti izskatīsies olimpiskajās spēlēs 39
Pievilcīga blondīne kaila dodas iepirkties lielveikalā, bet neviens tam pat nepievērš uzmanību 6
Pievienot komentāru