Pateicoties citu autovadītāju norādēm, vadītājs izkāpis no automašīnas un konstatējis, ka tās priekšēja bamperī iesprūdis meža zvērs.

Autovadītāju ar bamperī iesprūdušu stirnu soda ar 70 eiro; sadursme notikusi Engurē 50

Ziņas
2016. gada 4. martā 12:35
Policija ir noskaidrojusi personu, kas vadīja transportlīdzekli ar bamperī iesprūdušu stirnu, un ko Rīgas ielās pamanīja aculiecinieki, un viņš sodīts ar 70 eiro, kas ir mazākais sods, informē policija.

Transportlīdzekli "Volkswagen Amarok" ar bamperī iesprūdušu stirnu Pērnavas un Brīvības ielu krustojumā pagājušajā sestdienā ap pulksten 8 bija nofotografējusi kāda garāmgājēja.

Audovadītājs paskaidroja, ka sadursme notikusi Engures pagasta Engures novadā uz autoceļa Sloka-Talsi. Vīrietis braucis Rīgas virzienā un pēkšņi uz ceļa izskrējušas vairākas stirnas. Autovadītājs jutis nelielu sadursmi. Taču pēc mirkļa paskatoties atpakaļskata spogulī, viņš redzējis, ka meža zvēri aizskrien. Vīrietis nodomājis, ka nopietna sadursme nav notikusi un visas stirnas palikušas veselas, tādēļ nepārliecinoties, ka viss ir kārtībā, un neizkāpjot no auto, turpinājis ceļu, par šofera stāstīto vēsta policija.

Taču Rīgā, pateicoties citu autovadītāju norādēm, viņš izkāpis no automašīnas un konstatējis, ka tās priekšēja bamperī iesprūdis meža zvērs. Vīrietis vērsies pie apdrošinātājiem, taču policijai par negadījumu nav ziņojis, lai gan to nosaka likums. Notriekto dzīvnieku viņš aizvedis uz mežu.

Par ceļu satiksmes negadījuma vietas atstāšanu pēc ceļu satiksmes negadījuma, pārkāpjot likumā noteikto kārtību, auto vadītājiem var piemērot sodu no 70 līdz 700 eiro. Tāpat par šādu likumpārkāpumu var tikt atņemtas transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz laiku no trim mēnešiem līdz diviem gadiem.

Ņemot vērā, ka autovadītājs piekrita sadarboties ar policistiem, un izvērtējot viņa vainu, šoreiz piemērots mazākais iespējamais sods – 70 eiro bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesību atņemšanas, informē policija.

BNS / Foto: Valsts policija
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Slimnīcā blakus palātās piedzimst puika un meitene. Izrādās, viņus kaut kas vieno! 28
  • Radus nošāvušais Egidijs bijis "ļoti sliktā garastāvoklī un nikns" 18
  • Ar vērienu atklāj Rīgas Modes nedēļu 1