Tā vietā, lai 8.martā vienkārši pasniegtu ziedus un teiktu kādu vārdu, Ieva Adamss aicina vīriešus izdarīt ko lietderīgu, piemēram, aizstāvēt daiļo dzimumu Centrālajā stacijā.

Ieva Adamss par 8.martu: "Beidziet mani apsveikt ar to, ka man nav izaudzis krāniņš!" 187

Ziņas
2016. gada 8. martā 14:36
Vīru sveicieni un ziedi dāmām 8.martā, šķiet, pietiekami nevainīgi un mīļi svētki, taču izrādās, ka ne visas daiļā dzimuma pārstāves ir vienisprātis. Visai kareivīgu nostāju demonstrē sabiedrības dāma Ieva Adamss. „Fakof, apsveicēji!” vēstī viņas ieraksts sociālajos tīklos.

Ievu satrauc sieviešu tiesības

„Mīļie kungi un arī dažas dāmas! Beidziet, lūdzu, apsveikt mani ar to, ka man nav izaudzis krāniņš! Neesmu Klāras Cetkinas pielūdzēja, tomēr 8.marts, manuprāt, ir laba diena, lai atgādinātu par sieviešu tiesībām visā pasaulē, proti – tiesībām mazāk dabūt pa purnu no vīra vai boifrenda, tiesībām netikt priekšnieku/darba kolēģu apgramstītām, tiesībām netikt izvarotām ne Āfrikā, ne Ķelnē, ne Rīgā,” asi izsakās Ieva.

Aicina sevi pierādīt Centrālajā stacijā

Viņa aicina arī vīriešus aprast, ka skaistums nav vienīgais, kas piešķir sievietei vērtību: „Mēs neesam interjera dekorācijas. Mēs neesam labas šodien tikai tāpēc, ka smukas. Fakof, apsveicēji, aizejiet līdz Centrālajai stacijai un aizstāviet kādu meiteni no kāda urlas, tad parunāsim,” feisbukā asi izsakās Ieva.

Kasjauns.lv/Foto: Zilgma Kukle/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Grūti noticēt, ka tas ir musulmaņu Irānā... tā dzīvo bagātie Teherānas bērni. FOTO 21
  • Slimnīcā blakus palātās piedzimst puika un meitene. Izrādās, viņus kaut kas vieno! 0
  • Kaimiņus Liepājā satrauc, ka mājā skaļi kliedz bērns. Izrādās, puikas dzīve ir ļoti skarba 29