Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Sludinājumos vienu siena rulli tirgo par 18 līdz 22 eiro. (Foto: LETA)

Laukos zemniekiem zog siena ruļļus un internetā tirgo pat par 22 eiro gabalā 78

Ziņas
14. jūlijā 05:38 2018. gada 14. jūlijā 05:38
Kas Jauns Avīze
Lauksaimniekiem no zagļiem jāsargā ne tikai traktori, bet arī siens.

Kokneses pagasta zemnieka Aigara Derkača saimniecībā kājas pieaugušas 60 siena ruļļiem, vēsta laikraksts "Staburags". Ganāmpulkā ir vairāk nekā 100 govju, katrai sezonā vajag līdz 25 ruļļiem siena un apmēram tikpat skābsiena.  

“Nespēju tīt, kā ruļļus jau sāka vest prom,” "Staburagam" stāsta saimnieks. Viņš strādājis otrpus laukam, kad piebraucis sarkans busiņš, izkāpuši trīs vīri un ieripinājuši busā trīs siena ruļļus.
Derkačs pats aizbraukt nepaspētu, tāpēc zvanījis paziņam, kurš strādā blakus esošajā servisā, lai nobloķē ceļu. Viņš klausuli uzreiz nepacēla, kad piezvanīja, bija par vēlu. Zagļi aizbrauca Maskavas šosejas virzienā.

Pēc nedēļas, no lauka aizvedot atlikušos siena ruļļus, zemnieks atklāja, ka kopā nozagti sešdesmit, lai nekristu acīs, ņemti izlases veidā. Šogad sausuma dēļ zāle aug lēni, tāpēc nozagtie ruļļi ir dubulta skāde, un siens šovasar ir deficīts. Internetā sludinājumos viena ruļļa cena ir no 18 līdz 22 eiro, tādējādi zagļu ieguvums ir 1320 eiro.

Citi šobrīd lasa

FOTO: dvīņu māsas, kas piedzima savienotas, pēc smagas operācijas veiksmīgi atdalītas 4
FOTO: eksprezidenti, politiķi un sabiedrībā zināmi cilvēki ierodas uz Nacionālā teātra simtgades izrādi 38
Simtgades lāpu gājiena kolonna Rīgā izstiepjas garāka par kilometru 213
Skatīt visus komentārus

Беременная герцогиня Меган поразила глубиной декольте во время выхода в свет

Резидент Comedy Club о семье Масляковых и КВН: «Там мафия, они могут сказать: "У этого мальчика кривые зубы, к черту его!"»