Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Latvijas iedzīvotāji ir pietiekami sportiski, jo gandrīz 60% vismaz reizi nedēļā sporto un nodarbojas ar fiziskām aktivitātēm.

No sporta veidiem iedzīvotāji visvairāk iecienījuši braukšanu ar velosipēdu 10

Sabiedrība
2016. gada 10. martā 12:56 2016. gada 10. martā 12:56
Latvijas iedzīvotāju iecienītākais sporta veids ir braukšanu ar velosipēdu, ar ko nodarbojas un lepojas 22% iedzīvotāju, liecina tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS un "Lāčplēša alus darītavas" veiktā aptauja.

Otrs iecienītākais sporta veids ir peldēšana, ar ko nodarbojas 15% iedzīvotāju, bet 9% iecienījuši nodarbības sporta zālē, nodarbojoties ar sporta treniņu, aerobiku vai jogu.

Ar slēpošanu un snovbordu aizraujas 7% iedzīvotāju, bet komandas sporta veidi, tajā skaitā basketbols, futbols un hokejs ir iemīļots vaļasprieks 6% iedzīvotāju, kā arī tikpat liela iedzīvotāju daļa labprāt nodarbojas ar skriešanu, bet tika 2% iecienījuši aktīvos ūdens sporta veidus un zirgu jāšanas sportu.

"Lāčplēša alus darītavas" pārstāve Inese Lielpinka klāsta, ka Latvijas iedzīvotāji ir pietiekami sportiski, jo gandrīz 60% vismaz reizi nedēļā sporto un nodarbojas ar fiziskām aktivitātēm. Katrs desmitais sporto gandrīz katru dienu, kas nozīmē, ka sabiedrība kļūst arvien sportiskāka. It īpaši gados jauni cilvēki, kas vienlaikus atzīst, ka nākotnē vēlētos vēl vairāk laika veltīt sportošanai un fiziskām aktivitātēm.

LETA / Foto: Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

Dziednieks Pēteris alkoholiķus ārstē, neaizliedzot viņiem dzert 9
Krāšņs salūts, prominences satiekas koncertā un izgaismotā Rīga. Aizvadīto svētku kopsavilkums fotogrāfijās 14
Šī mežonīgā ģimene nesūta savus 7 bērnus skolā, ļauj viņiem visu un par rezultātu priecājas 7
Skatīt visus komentārus