Straujumas neierašanās dēļ uz augusta beigām atliek tiesas sēdi par viņas izteikumiem 12.Saeimas vēlēšanās.

Straujuma neatnāk uz tiesu, kurā "Saskaņa" no viņas grib piedzīt 1000 eiro 19

Politika
2016. gada 16. martā 15:25 2016. gada 16. martā 15:25
Bijušās Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas neierašanās dēļ tiesas sēde par partijai "Saskaņa" veltītajiem izteikumiem Saeimas vēlēšanu dienā 2014.gada 4.oktobrī atlikta uz augusta beigām, aģentūru BNS informēja Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesā.

Nākamā sēde šajā lietā paredzēta 29.augustā plkst.13.

Jau vēstīts, ka partija "Saskaņa" 2015.gada 26.janvārī Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesā iesniegusi prasības pieteikumu pret toreizējo Ministru prezidenti Straujumu, lūdzot no viņas piedzīt morālā kaitējuma kompensāciju 1000 eiro apmērā.

Prasībā "Saskaņa" prasa atzīt par nepatiesu, godu un cieņu aizskarošu Straujumas izplatīto informāciju, ka "partijai "Saskaņa" uzvarot Saeimas vēlēšanās, var tikt apdraudēta Latvijas neatkarība". Tāpat prasam Straujumai uzlikt par pienākumu atsaukt izplatītās ziņas, atvainoties, kā arī piedzīt no viņas morālo kompensāciju 1000 eiro un tiesāšanās izdevumus, aģentūru BNS iepriekš informēja "Saskaņas" preses sekretāre Katrīna Iļjinska.

Straujumas toreizējā preses sekretāre Aiva Rozenberga norādīja, ka ir interesanti, ka "Saskaņai" bija nepieciešams tiks ilgs laiks, lai vērstos tiesā. Viņa arī norādīja, ka Straujuma no teiktā neatkāpjas.

Savukārt Straujuma norādīja, ka nav saņēmusi oficiālu uzaicinājumu piedalīties šīs dienas tiesas sēdē un neuzskata, ka par saviem uzskatiem būtu jātiesājas.

"Esmu rakstījusi, lai šo lietu izskata bez manas klātbūtnes. Negribu tādās bezjēdzīgās diskusijās piedalīties," sacīja Straujuma.

Jau vēstīts, ka Straujuma 12.Saeimas vēlēšanu dienā žurnālistiem pauda cerību, ka "Saskaņa" neiegūs daudz balsu, jo svarīga ir drošība Latvijā un "Saskaņa" to varētu apdraudēt.

"Gribas ticēt, ka mani ievēlēs parlamentā - Saeimā, tad redzēsim, kādi būs rezultāti. Es ticu, ka "Vienotība" uzvarēs un "Saskaņas centrs" tomēr neiegūs tik daudz balsu, jo svarīga ir drošība mūsu valstī. Par "Saskaņas centru" un neatkarību man pašreiz nav pārliecības, jo "Saskaņas centra" līderis Nils Ušakovs ir norādījis, ka Vladimirs Putins ir labākais prezidents Krievijai, sacīja Straujuma.

LETA/Foto: Ieva Lūka/LETA

Citi šobrīd lasa

Romantiski kā pasakā: populāri Lietuvas dizaineri izrāda 2018. gada kāzu kleitu kolekcijas 8
Nav godīgi! Tēvus cildina un slavē par to, kas mammām ir ikdiena 32
Zinātnieki pārsteidz ar sirdi plosošu atklājumu: patiesībā cilvēks saprot, ka viņš mirst 34
Skatīt visus komentārus