Aizturētajiem piemērots apcietinājums un pret visiem uzsākts kriminālprocess par zādzību organizētā grupā.

Policija Sidgundā aiztur trīs veikala apzadzējus. VIDEO 8

112
2016. gada 18. martā 15:07 2016. gada 18. martā 15:07
Siguldas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas policisti saņēma operatīvo informāciju, ka naktī no 13. uz 14. martu cilvēku grupa gatavojas apzagt pārtikas veikalu apdzīvotā vietā Sidgundā, kas atrodas Mālpils novadā, ziņo Valsts policija.

Tika veikta virkne operatīvo pasākumu, kā rezultātā sadarbībā ar Rīgas reģiona Kriminālpolicijas nodaļas un Speciālo uzdevumu bataljona policistiem 14. marta rītā izdevās aizturēt trīs cilvēku grupu, kas tajā brīdī no veikala mēģināja iznest cigaretes gandrīz 1000 eiro vērtībā.

Apsekojot nozieguma vietu, policisti konstatēja, ka zagļi izveidojuši caurumu mājas sienā, caur kuru bija plānojuši iznest seifu, cigaretes un alkoholu.

Aizturēšanas brīdī pie zagļiem tika atrasti 29 eiro, kas izņemti no kases, kā arī soma un maiss – pilni ar cigaretēm. Nozieguma vietas apskates laikā tika konstatēts, ka zagļi veikalā atstājuši vēl deviņus lielus maisus, kuros bija plānojuši iznest atlikušās cigaretes un alkoholu.

Izmeklēšanas laikā secināts, ka noziegums bijis rūpīgi izplānots un katram no aizturētajiem bijusi sava loma. Nozieguma organizators, 1963. gadā dzimis vīrietis, parūpējies par nepieciešamajiem instrumentiem un veidojis caurumu veikala sienā, tikmēr otrs vīrietis novērojis apkārtni, bet trešais parūpējies par transportu un netālu no veikala gaidījis savus līdzdalībniekus busiņā ar aizlīmētām numurzīmēm, kuru pēc tam bija plānots nodedzināt, lai slēptu pēdas.

Aizturētajiem piemērots apcietinājums un pret visiem uzsākts kriminālprocess par zādzību organizētā grupā. Par šo noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz desmit gadiem.

Tāpat nozieguma organizatora mājas kratīšanā konstatēta neatļauta karabīnes patronu glabāšana, par ko uzsākts atsevišķs kriminālprocess.

Kasjauns.lv / Foto: ekrānuzņēmums no video

Citi šobrīd lasa

Porziņģi aizstāv NBA leģenda Šakils O’Nīls: “Nomainiet visus citus. Tikai ne viņu!”
Kāds fans gribēja uzrauties uz skatuves! Arī tas notika “Foo Fighters” koncertā 8
Žannas Friskes vecāki nevēlas atgriezt pazudušo naudu un pārsūdz tiesas spriedumu 2
Skatīt visus komentārus