Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Mediķi pēc avārijas sešus cilvēkus - četras sievietes un divus vīriešus - ir nogādājuši slimnīcās, tostarp viena cietušā vīrieša veselības stāvoklis ir vērtējams kā smags.

Smaga avārija pie Pūres. Grāvī iebraucis autobuss un kravas auto, vismaz 6 cietušie 9

112
2016. gada 19. martā 18:29 2016. gada 19. martā 18:29
Uz Ventspils šosejas pie Pūres grāvī iebraucis satiksmes autobuss un kravas automašīna, un negadījumā ir cietuši vismaz seši cilvēki.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā paziņoja, ka mediķi pēc avārijas sešus cilvēkus - četras sievietes un divus vīriešus - ir nogādājuši slimnīcās, tostarp viena cietušā vīrieša veselības stāvoklis ir vērtējams kā smags. Viņš negadījumā guvis politraumu.

Pārējie pieci cilvēki tikuši cauri ar vidēji smagām un vieglām traumām. Pārsvarā viņi guvuši galvas traumas - sasitumus, smadzeņu satricinājumus, vienā gadījumā ir aizdomas par deguna kaula lūzumu.

Pēc Valsts policijas sniegtajām ziņām, negadījums noticis pie Pūres ap plkst.16.40. Pēc sākotnējām ziņām, autobuss centies izvairīties no sadursmes ar pretī braucošo kravas automašīnu, saslīdējis un iebraucis grāvī. No ceļa nobraukusi arī smagā automašīna.

Pēc notikušā satiksme uz šosejas nav traucēta. Savukārt precīzi notikušā apstākļi tiks noskaidroti izmeklēšanā.

LETA/BNS/Foto: Evija Trifanova/LETA

Citi šobrīd lasa

Trampa jaunākais dēls sen nebija redzēts publiski, un tagad izrādās, ka viņš jau pāraudzis mammu. FOTO 8
Rodions Kurucs pastāsta, kāpēc nespēlēja Latvijas jaunatnes izlasēs un kāpēc pieņems Spānijas sportista pilsonību
ASV sinoptiķi prognozē, kāda būs ziema Eiropā, tostarp Latvijā 2
Skatīt visus komentārus