Cilvēki Rīgas Centrāltirgū.

Rīgas Centrāltirgus aicina iešūpot Lieldienas un modināt sevi pavasarim

Ziņas
2016. gada 21. martā 17:41
Piektdien, 25.martā no plkst. 11:00 – 14:00 Rīgas Centrāltirgus sakņu paviljonā norisināsies Lieldienu iešūpošanas pasākums pavasarīgās noskaņās. Centrāltirgu pārņems zaļi asni, pavasara ziedi, pūpoli, pirmās lapiņas, truši, putni un mežs.

AS “Rīgas Centrāltirgus” vārdā Anatolijs Abramovs aicina: “Nāciet uz Centrāltirgu un pamodiniet sevi pavasarim ar dabas dotiem vitamīniem, pavāru gatavotiem gardumiem, ar košu zaļumu un skaistiem ziediem. Izmantojiet iespēju Centrāltirgus Lieldienu tirdziņā iegādāties produktus un darinājumus, kas nav pieejami ikdienas klāstā, un smelieties idejas veselīgam un gardam svētku mielastam.”

Jau no plkst. 11:00 sakņu paviljonā rosīsies Centrāltirgus talismani Groziņš un Turziņa un Lieldienu Zaķene, kas aicinās uz radošām nodarbēm un jautrām rotaļām. Aplociņā varēsiet apskatīt Zaķa mazos radiniekus – trusīšus.

Radošajās darbnīcās ikviens varēs izgatavot putnu būrīti, pirkstiņlelles un māla olas. Pasākuma apmeklētāji varēs atsvaidzināt olu krāsošanas iemaņas un izmēģināt veiksmi olu kaujās.

Aktīvākie dalībnieki laimēs gardumus un pavasara ziedu stādus no Rīgas Centrāltirgus, turklāt balvu apmeklētāji noteiks paši – griežot pavasara saulgriežu Laimes ratu.

Pavasara vitamīnu uzņemšanas un olu ēdienu gatavošanas padomus sniegs jaunie pavāri, kuru gatavotos ēdienus ikviens pasākuma apmeklētājs varēs arī nogaršot.

No 25. līdz 27. martam Lieldienu tirdziņā Centrāltirgus atklātajā teritorijā būs nopērkami labākie mājražotāju gardumi un skaistākie amatnieku darbi, kas nav iegādājami ikdienā.

Savukārt  no 21. līdz 28.martam Centrāltirgū norisināsies izstāde – spēle “Zaķu paslēpes”. Ikviens apmeklētājs tiek aicināts iesaistīties spēlē, radoši izpausties, uzņemt fotogrāfijas pie zaķu figūras un bildes publicēt savos sociālajos tīklos, izmantojot tēmturi #kurzakis. Noslēdzoties izstādei – spēlei  „Zaķu paslēpes”, interesantāko bilžu autori savā īpašumā iegūs balvu. Vairāk informācijas par spēli un zaķu slēpņu karti meklējiet mājas lapā www.zakupaslepes.lv .

Visas aktivitātes, radošās darbnīcas un degustācijas interesentiem būs pieejamas bez maksas.

Aicinām patīkamā svētku noskaņā iegādāties visu košām un saulainām Lieldienām nepieciešamo!

Uz tikšanos krāsainākajā vietā pilsētā – Rīgas Centrāltirgū!

Regīna Zommere/Foto: Ieva Lūka/LETA Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Vai Mārtiņa Rītiņa vistas dzīvo labāk par vidējo latvieti? Pārliecinies pats 13
  • Publicēts video, kurā mašīna uz Vestminsteras tilta ietriecas gājējos 0
  • Kijevā nošauts bijušais Krievijas Valsts domes deputāts Voroņenkovs 6