Paredzēta tikšanās ar latviešu fantastikas un fantāzijas žanru autorēm Lauru Dreiži un Lindu Nemieru.

Latvijas Fantāzijas un Fantastikas biedrības gada pasākums LatCon 2016

Runā Rīga
2016. gada 4. aprīlī 14:02 2016. gada 4. aprīlī 14:02
8. un 9. aprīlī Rīgas Centrālās bibliotēkas telpās (Brīvības ielā 49/53, 2. stāvā) notiks Latvijas Fantāzijas un Fantastikas biedrības (LFFB) rīkotais gada pasākums „Svešās ainavas” fantāzijas un fantastikas interesentiem.

LatCon 2016 pasākuma pamatkodols ir tematiski izglītojošas un izklaidējošas lekcijas par fantastikas un fantāzijas žanru tēmām, kā arī zinātnes un tehnoloģiju progresa atspoguļojums. LatCon 2016 tēma „Svešās ainavas” raksturo pasākuma lekciju un diskusiju specifiku. Tiks aplūkotas iespējamās dažādās fantastisko pasauļu versijas un to atspoguļojums kino un literatūrā.

Paredzēta tikšanās ar latviešu fantastikas un fantāzijas žanru autorēm Lauru Dreiži un Lindu Nemieru. Par savām atziņām fantastikas un fantāzijas rakstniecības jomā stāstīs rakstniece Ieva Melgalve.

Laipni lūgti visi fantastikas un fantāzijas interesenti!

LatCon 2016 „Svešās ainavas” programma: http://www.lffb.lv/jaunumi/larcon-2016-svesas-ainavas-programma.html

Latvijas sabiedrisko mediju arhīvā var noklausīties radio NABA 11. marta raidījuma „Vārnu laiks”, kurā viesojās LatCon 2016 organizatori un dalībnieki, ierakstu (raidījumu vada RCB Bērnu literatūras nodaļas galvenā bibliotekāre Evita Hofmane): http://naba.lsm.lv/lv/raksts/varnu-laiks/fantastikas-un-fantazijas-iedvesmota-muzika.-viesos-lffb-parstav.a65088/

Sadarbībā ar Rīgas pašvalību

Regīna Zommere / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Rīgā piekautais lietuviešu žurnālists Edvards: "Neziņot policijai ieteica vietējie" 29
Amerikāņu asprāši kādā kulta filmā atraduši Porziņģa dubultnieku 3
Krievijā notriektā "dzērušā" puisīša ģimene cīnās, lai nezaudētu otru dēlu 14
Pievienot komentāru