Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Pazuduši ir, piemēram, šie cēlmetālu krusti, kas kaklā nelaiķim un viņa atraitnei. (Foto: Instagram)

No Maligina mājas pazudušas atraitnes Elīnas rotaslietas un mantas 85

Ziņas
23. februārī 17:59 2018. gada 23. februārī 17:59
Jauns.lv/LETA
Valsts Policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes Jūrmalas iecirknī ir sākta resoriskā pārbaude pēc decembrī aizsaulē aizgājušā uzņēmēja Valērija Maligina atraitnes Elīnas Maliginas iesnieguma par mantu pazušanu.

Policija neprecizēja kādas ir pazudušās mantas, vien norādīja, ka ir sākta pārbaude.

Žurnāls "Vakara Ziņas" raksta, ka Maligina atraitne policijā vērsusies, jo no abu dzīves vietas pazudušas viņai piederošās rotaslietas vismaz 60 tūkstošu eiro vērtībā, kā arī viņas un Valērija Maligina personīgās mantas. Pēc Maligina nāves piekļuve īpašumam bija tikai Valērija vecākajai meitai Irinai Maliginai, kuru tiesa iecēla par mantojuma aizgādni.

Atbilstoši likumam, mantojuma lietā ieinteresētās personas var pieprasīt mantojuma aizgādnību, lai nodrošinātu tā pārvaldību un vērtības saglabāšanu līdz brīdim, kad mantojums nonāk īpašumā mantiniekiem

Jau vēstīts, ka Maligina nolēmusi izprasīt sev neatņemamo mantojuma daļu.

Viņas advokāts Mārtiņš Knipšis iepriekš sacīja, ka janvārī nolasītajā AS "Olainfarm" vadītāja testamentā bija minētas uzņēmēja trīs meitas, no kurām divas ir pilngadīgas, bet uzņēmēja atraitne tajā netika minēta. Viņš uzsvēra, ka nolasītais testaments tika izveidots laikā, kad Maliginu pāris vēl nebija precējies. Tomēr, ņemot vērā, ka abus vienoja laulības saites, Maliginai kā aizgājēja sievai atbilstoši likumam ir tiesības pretendēt uz sev neatņemamo mantojuma daļu, uzsvēra Knipšis.

Pēc viņa teiktā, neatņemamo mantojuma daļu Maligina var pieprasīt pašlaik, tomēr mantojuma sadales process var sākties tikai pēc tam, kad būs beidzies kreditoru, testamenta apstrīdētāju vai citu, kam ir mantojuma tiesības, pieteikšanās termiņš, kas noteikts līdz šā gada 13.aprīlim.

Citi šobrīd lasa

Dabīgais paracetamols jeb - viss, kas nepieciešams, lai samazinātu sāpes 2
Kādi ir šīs vasaras modīgākie peldkostīmi (+ foto, kā tie izskatās) 6
Oksfordas universitātes pētniece: kā izaudzināt gudru bērnu 25
Skatīt visus komentārus

Она умерла медленной и мучительной смертью: американский режиссер жестоко пытал подругу-украинку

"Все вы русские уроды, и вам нечего здесь делать": россиян обокрали и оскорбили в аэропорту Риги 10